موقعیت فعلی شما : خانه/استانها/دسته بندی نشده
16135
18 بهمن 1395
افتتاح 12 مهد کودک و یک پایگاه سلامت اجتماعی در سراوان

به گزارش کودک پرس، فرماندار سراوان در جنوب شرق سیستان و بلوچستان گفت: ۱۲ مهدکودک و یک پایگاه سلامت اجتماعی با اعتبار بالغ بر ۵۲۰میلیون ریال در ششمین روز از دهه فجر در این شهرستان راه اندازی شد.   دوریش نارویی افزود: هشت مهدکودک روستایی و چهار مهد کودک حاشیه شهر از سوی بهزیستی در شهرستان […]

به گزارش کودک پرس، فرماندار سراوان در جنوب شرق سیستان و بلوچستان گفت: ۱۲ مهدکودک و یک پایگاه سلامت اجتماعی با اعتبار بالغ بر ۵۲۰میلیون ریال در ششمین روز از دهه فجر در این شهرستان راه اندازی شد.

 

دوریش نارویی افزود: هشت مهدکودک روستایی و چهار مهد کودک حاشیه شهر از سوی بهزیستی در شهرستان سراوان مورد بهره برداری قرار گرفت.
وی بیان کرد: افتتاح پایگاه سلامت اجتماعی با هدف ارتقای کیفیت زندگی، شناسایی ظرفیت ها و منابع محلی و توسعه آنها و تسهیل در فرآیندهای مشارکتی و برنامه ریزی مشترک با مردم در امور اجتماعی، فرهنگی، بهداشتی، ورزشی و عمرانی منطقه در روستای غفور آباد از دیگر برنامه های ششمین روز دهه فجر بود.
وی ادامه داد: اداره بهزیستی شهرستان سراوان برای ساخت و تجهیز این مراکز در مجموع اعتباری افزون بر ۵۲۰ میلیون ریال هزینه کرده است.
سراوان در ۳۴۷ کیلومتری جنوب شرق زاهدان مرکز استان سیستان و بلوچستان واقع شده است.

 

منبع: ماد نیوز

به اشتراک بگذارید :

جدیدترین
پربازدیدترین