معرفی هیات انتخاب بخش نمایش‌نامه کودک و نوجوان

دبیرخانه پنجمین مسابقه فیلم‌نامه و نمایش‌نامه‌ کودک و نوجوان کانون پرورش فکری هیات انتخاب بخش نمایش‌نامه این رویداد هنری را معرفی کرد.

به گزارش کودک پرس ،منوچهر اکبرلو مدرس دانشگاه، پژوهش‌گر، روزنامه‌نگار، نمایش‌نامه‌نویس و فیلم‌نامه‌نویس، زهره بهروزی‌نیا کارشناس ارشد کارگردانی و عضو هیات علمی دانشگاه هنر و آرش شریف‌زاده نویسنده، کارگردان، بازیگر، عروسک‌گردان، طراح صحنه و لباس از سوی دبیرخانه این رویداد به عنوان هیات انتخاب معرفی شدند.
هم‌چنین سعید زین‌العابدین دانش‌آموخته ادبیات نمایشی و مجری طرح بیش از ۸۰ نمایش در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و علی‌رضا آقایی نویسنده و کارگردان تئاتر کودک و ‌نوجوان دو عضو دیگر هیات انتخاب پنجمین مسابقه‌ی فیلم‌نامه و نمایش‌نامه کودک و نوجوان هستند که ۳۱۶ اثر رسیده به بخش نمایش‌نامه این مسابقه را  ارزیابی، بررسی و برترین‌های آن را انتخاب کردند.
یادآوری می‌شود پنجمین مسابقه‌ی فیلم‌نامه و نمایش‌نامه‌ کودک و نوجوان در دو مرحله صورت می‌گیرد به‌گونه‌ای که ابتدا طرح‌های ارسالی با توجه به شرایط مسابقه از سوی هیات انتخاب بررسی و آثار برتر معرفی می‌شود و در مرحله دوم صاحبان آثار برتر یک ماه فرصت دارند تا نسخه اصلی نمایش‌نامه خود را برای داوری پایانی به دبیرخانه مسابقه ارسال کنند.