صحنه زیبایی که پلیس در خیابان خلق کرد! + فیلم

نوجوان موتورسواری که به خاطر سرعت غیرمجاز توسط پلیس در خیابان متوقف شده بود با سورپرایز جالب مأمور پلیس غافلگیر شد.

به گزارش کودک پرس ، مأمور پلیس فهیمی که با جای برگه جریمه با کیک به استقبال یک نوجوان رنجیده رفت به سوژه رسانه‌ها تبدیل شد. ماجرا از آنجا آغاز شد که این مأمور پلیس رانندگی حین گشت‌زنی در خیابان متوجه نوجوان موتورسواری شد که با سرعت زیاد در خیابان در حال رانندگی بود. بلافاصله این مأمور پلیس به همراه همکارش اقدام به تعقیب این موتورسوار نوجوان کرده و از او خواستند تا در گوشه‌ای از خیابان متوقف شود.

پس از توقف موتورسیکلت هنگامی که یکی از مأموران از این نوجوان سؤال کرد که چرا  با سرعت غیرمجاز در خیابان رانندگی می‌کند ناگهان او شروع به گریه کرد. هنگامی که مأمور پلیس رانندگی علت گریه کردن نوجوان را جویا شد او گفت که امروز روز تولدش است و والدینش فراموش کرده‌اند برایش جشن تولد بگیرند. این نوجوان افزود که به‌خاطر آنکه والدینش فراموش کرده‌اند روز تولدش را به او تبریک بگویند و برایش جشن بگیرند، بسیار عصبانی بود و با سرعت زیاد در خیابان رانندگی می‌کرد.

در ادامه این مأمور پلیس فهیم در اقدامی تحسین برانگیز به جای آنکه با دادن برگه جریمه بر رنجش این نوجوان بیفزاید، به او گفت چند دقیقه در همین مکان باید منتظر او بماند. لحظاتی بعد این مأمور در حالی که در دستش یک کیک کوچک با چند شمع داشت در مقابل این نوجوان حاضر شد و او را غافلگیر کرد. نوجوان متخلف که با اقدام این مأمور پلیس انسان‌دوست کاملا حیرت‌زده شده بود، ضمن قدردانی از او قول داد که همیشه قوانین رانندگی را رعایت  و با سرعت مجاز اقدام به رانندگی کند.

 

انتشار این تصاویر در شبکه‌های اجتماعی با واکنش کاربران همراه بود. یکی از کاربران در کامنتی جالب نوشت: «گاهی محبت، کارآمدتر از  هزاران روش تهدید است. واقعیتی که این مأمور پلیس به خوبی آن را نشان داد.”

 

 

 

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان