موقعیت فعلی شما : خانه/آموزش و تحصیل
209428
27 آبان 1398
امکان بهره‌مندی ۱۰۷ هزار مدرسه از برنامه «زنگ آسمانی»

مدیر گروه آموزش رادیو قرآن از امکان بهره‌مندی ۱۰۷ هزار مدرسه در سراسر کشور از برنامه «زنگ آسمانی» این شبکه رادیویی خبر داد.

به گزارش کودک پرس ، احمد فراهانی، مدیر گروه آموزش رادیو قرآن اظهار کرد: برنامه «زنگ آسمانی» برنامه مشارکتی رادیو قرآن با اداره‌کل قرآن، عترت و نماز وزارت آموزش و پرورش است که ۱۰۷ هزار مدرسه در سراسر کشور می‌توانند به صورت اختیاری از آن استفاده کنند.

مدیر گروه آموزش رادیو قرآن ادامه داد: این برنامه با اهداف پرداختن به حفظ جزء ۳۰ قرآن کریم در راستای طرح قرآن؛ کتاب زندگی(بشارت ۱۴۵۳) تولید و پخش می‌شود.

فراهانی افزود: این برنامه در سه آیتم تلاوت نوجوان(بهره‌گیری از تلاوت ۱۲ قاری نوجوان خوش‌خوان سراسر کشور که در استودیوهای رادیو قرآن تولید و ضبط شده است)، ترجمه آیات تلاوت شده و ارائه یک نکته از مفاهیم قرآن  توسط حجت‌الاسلام محمدحسین اسفندیاری ارائه می‌شود.

 

مدیر گروه آموزش رادیو قرآن تصریح کرد: این برنامه هر روز از ساعت ۷:۳۰ به روی آنتن شبکه رادیویی قرآن می‌رود و مدارس مختلف سراسر کشور که مراسم صبحگاهی آن‌ها در ساعت ۷:۱۵ و یا ۷:۴۵ است، می‌توانند برنامه را به صورت کامل از طریق پیام‌رسان رادیو قرآن در سروش به نشانی radioghoran@ و یا پیام‌رسان برنامه به نشانی zangeasemani@ دریافت کنند.

 

 

 

 

منبع: ایکنا

 

به اشتراک بگذارید :

جدیدترین
پربازدیدترین