200057
۲۴ فروردین ۱۳۹۸
در مسابقات آزاد کشوری؛

معرفی بهترین تکواندوکاران نوجوان دختر

رقابت‌های تکواندو آزاد کشوری نوجوانان دختر با راهیابی ۴۷ نفر به مسابقات ورود به اردوی تیم نوجوانان برگزار شد.

به گزارش کودک پرس ، مسابقات تکواندو آزاد کشوری دختران نوجوان با حضور ۶۳۴ تکواندوکار، ۲۰ تا ۲۲ فروردین در خانه تکواندو برگزار شد و در نهایت ۴۷ هوگوپوش به رقابت‌های انتخابی ورود به اردوی تیم نوجوانان راه پیدا کردند. این رقابت‌ها به منظور تشکیل تیم نوجوانان برای حضور در رقابت‌های قهرمانی آسیا برگزار شد.

مدال آوران مسابقات آزاد کشوری نوجوانان دختر:

وزن اول (۴۲- کیلوگرم):
۱-مبینا کلی وند (البرز)
۲-هانیه حسن نژاد (مازندران)
۳-هستی پوربخشی ریک (البرز) و مائده حامد خورشید (البرز)
وزن دوم (۴۴- کیلوگرم):
۱-مهشاد احوطی (تهران)
۲-فائزه وکیلی (اصفهان)
۳-زهرا ریاحی فر (مازندران) و رودابه میرزاپلنگی (مازندران)
وزن سوم (۴۶- کیلوگرم):
۱-مبینا جاهد (اردبیل)
۲-نگار قدیانی (البرز)
۳-نگار اسماعیلی (اصفهان) و مهسا فهیمی (یزد)
وزن چهارم (۴۹- کیلوگرم):
۱-غزل سلطانی (سمنان)
۲-سارا میزبان (خوزستان)
۳-مائده رحیمی (گیلان) و مریم وسیله بر (البرز)
وزن پنجم (۵۲- کیلوگرم):
۱-نسترن، ولی زاده (البرز)
۲-سارا احدی نیا (اصفهان)
۳-عسل صابری (تهران) و شاپرک نجفی (البرز)
وزن ششم (۵۵- کیلوگرم):
۱-نرگس میرنورالهی (البرز)
۲-بیتا صنعتی (تهران)
۳-نگار عزیزی (البرز) و رعنا لارتی (کرمانشاه)
وزن هفتم (۵۹- کیلوگرم):
۱-عالمه پوشیان (مازندران)
۲-زهرا میخوش کمال آباد (تهران)
۳-آناهیتا فقیر آزاد (گیلان) و آرمیتا دادخواه (تهران)
وزن هشتم (۶۳- کیلوگرم):
۱-تینا مدانلو (مازندران)
۲-نازنین تنکابنی (مازندران)
۳-ملیکا کریم زاده (آذربایجان شرقی) و مبینا شاهپوری (اصفهان)
وزن نهم (۶۸- کیلوگرم):
۱-آناهیتا توکلی (تهران)
۲-کیمیا مولودی پور (کردستان)
۳-سمیرا بیانی کیوانی (یزد) و مریم مصطفائی میرآباد (اصفهان)
وزن دهم (۶۸+ کیلوگرم):
۱-یلدا رنجبر (اصفهان)
۲-سپیده السادات موسوی (لرستان)
۳-زهره جانعلی زاده (گیلان) و نگارسادات سیدی (خراسان رضوی)
ساغر احدی نیا (اصفهان)، سحر حسینی پری (تهران)، مهشید کریمیان (البرز) ف فاطمه زهرا خدابخشی (مازندران)، فاطمه شاهمیرزاده (تهران)، محدثه جزینی (اصفهان) و غزل خوش کردار (کرمانشاه) نفرات منتخب کمیته فنی انتخاب شدند، مبینا جاهد از استان اردبیل هم به عنوان فنی‌ترین تکواندوکار معرفی شد.
همچنین ناهید احمدپور (اصفهان)، مریم امینی مجد (مرکزی) و زهرا عشیری (خوزستان) هم عنوان بهترین داوران این مسابقات را به خود اختصاص دادند.
دهمین دوره مسابقات تکواندو قهرمانی نوجوانان آسیا ۳۱ تیر و اول مرداد در “امان” اردن برگزار می‌شود.
منبع: خبرگزاری صدا و سیما
به اشتراک بگذارید :

ارسال نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظر:
نام:
ایمیل:

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

جدید ترین