16469
04 اسفند 1395
نجات کودک محبوس شده در ماشین لباسشویی

به گزارش کودک پرس، مدیرعامل سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری یاسوج گفت: در عملیاتی موفقیت آمیز کودک محبوس شده در ماشین لباسشویی در این شهر از مرگ حتمی نجات یافت.  آتش پاد سوم محمد رستمی افزود: در ساعات ابتدایی امشب محبوس شدن پسربچه ۳ ساله به سامانه ۱۲۵ آتش نشانی برای امداد رسانی اطلاع رسانی […]

به گزارش کودک پرس، مدیرعامل سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری یاسوج گفت: در عملیاتی موفقیت آمیز کودک محبوس شده در ماشین لباسشویی در این شهر از مرگ حتمی نجات یافت.

 آتش پاد سوم محمد رستمی افزود: در ساعات ابتدایی امشب محبوس شدن پسربچه ۳ ساله به سامانه ۱۲۵ آتش نشانی برای امداد رسانی اطلاع رسانی شده است.
وی اظهار داشت: درهمین راستا گروه امداد نجات ویژه آتش نشانی برای امداد رسانی و نجات به خیابان استاندارد محل وقوع حادثه اعزام شدند.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری یاسوج گفت: گروه‌های امداد ونجات این سازمان با حضور در صحنه پس از نیم ساعت موفق شدند این کودک را که از ناحیه پا دچار آسیب دیدگی شده بود از داخل قسمت خشک کن لباسشویی خارج و ر‌هاسازی کنند.

وی افزود: بسیاری از کودکان از روی کنجکاوی در غفلت اولیاء دست به حرکات مخاطره آمیز می‌زنند که باید در این زمینه مراقبت بیشتر از فرزندان صورت گیرد.
منبع:    تابناک
به اشتراک بگذارید :

جدیدترین
پربازدیدترین