موقعیت فعلی شما : خانه/فرهنگ و رسانه
209208
22 آبان 1398
نمایش «ننه شهرزاد در سرزمین عجایب» در فرهنگ‌سرای خانواده

نمایش شاد «ننه شهرزاد در سرزمین عجایب» ویژه گروه سنی کودک و نوجوان از چهارشنبه ۲۲ آبان ماه ساعت ۱۹ در سالن نمایش فرهنگ‌سرای خانواده روی صحنه می‌رود.

به گزارش کودک پرس ، نمایش شاد «ننه شهرزاد در سرزمین عجایب» ویژه گروه سنی کودک و نوجوان به نویسندگی، کارگردانی و تهیه‌کنندگی هومن حسین‌نژاد کلایی از چهارشنبه ۲۲ آبان ماه ساعت ۱۹ در سالن نمایش فرهنگ‌سرای خانواده روی صحنه می‌رود.

این نمایش شاد و موزیکال با ادبیاتی کودکانه و زبانی ساده سعی در برقراری ارتباط و آموزش و بیان صلح، زندگی بدون جنگ، صلح برای تنفس، حیات، آرامش، زندگی بدون خشونت، عشق، مهربانی، همدلی، دوستی، محیط زیست سالم، زندگی با تکنولوژی، امید به دنیای بهتر، امید برای آینده، زمین در آرامش و همچنین صداقت و رفتار صحیح با بزرگتر را دارد.
ساناز سماواتی، امیر زریوند، منصوره ایلخانی، نیما فاضلی، برسا کلائی و هومن حسین‌نژاد کلائی در این نمایش ایفای نقش می‌کنند.
علاقه‌مندان می‌توانند برای تماشای نمایش روزهای چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه هر هفته به فرهنگ‌سرای خانواده به نشانی خیابان سید جمال‌الدین اسدآبادی، خیابان ۲۱، بوستان شفق مراجعه کنند و برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۹۳۶۳۲۱۵۵۹۴ تماس بگیرند.
منبع: فرهنگ و هنر
به اشتراک بگذارید :

  1. ناشناس گفت:

    سپاسگزارم

جدیدترین
پربازدیدترین