16459
04 اسفند 1395
«نظارت» مهمترین وظیفه سازمان بهزیستی کشور

به گزارش کودک پرس، رئیس سازمان بهزیستی کشور در پی انتشار خبر شکستن استخوان ترقوه پسر سه ساله در مهد کودک گفت: مهمترین وظیفه سازمان بهزیستی کشور «نظارت» است. انوشیروان محسنی بندپی، در خصوص کودک آزاری صورت گرفته در یکی از مهدهای کودک‌ شهر تهران، گفت: این مربی صلاحیت نداشته، به صورت غیر قانونی و بدون […]

به گزارش کودک پرس، رئیس سازمان بهزیستی کشور در پی انتشار خبر شکستن استخوان ترقوه پسر سه ساله در مهد کودک گفت: مهمترین وظیفه سازمان بهزیستی کشور «نظارت» است.

انوشیروان محسنی بندپی، در خصوص کودک آزاری صورت گرفته در یکی از مهدهای کودک‌ شهر تهران، گفت: این مربی صلاحیت نداشته، به صورت غیر قانونی و بدون بیمه و قرارداد رسمی در این مهد فعالیت می‌کرده و خطایی را مرتکب شده است که قطعا با مهدکودک و فرد برخورد خواهد شد و در صورت نیاز موضوع را با ارجاع به نهادهای قضایی پیگیری خواهیم کرد زیرا این وظیفه ماست.

وی در ادامه از برون سپاری نظارت در سازمان بهزیستی از سال آینده خبر داد و گفت: از سال آینده نظارت در سازمان بهزیستی به علت کمبود نیرو در این سازمان «برون سپاری» خواهد شد.

رئیس سازمان بهزیستی کشور تصریح کرد: طی این برون سپاری‌ها افراد دانشگاهی، متعهد و تایید شده مسئولیت نظارت را بر عهده خواهند گرفت و به این ترتیب شاهد افزایش کیفیت نظارت‌ها خواهیم بود.

بندپی در ادامه با بیان آنکه به این ترتیب نظارت بر تمام واحدهای بهزیستی شدیدتر خواهد شد، گفت: این نظارت‌ها به معنای مچ گیری نخواهد بود.

منبع:   ایسنا

به اشتراک بگذارید :

جدیدترین
پربازدیدترین