موقعیت فعلی شما : خانه/دسته بندی نشده
16208
20 بهمن 1395
افتتاح دو سالن سینمای کودک در آذربایجان‌غربی

به گزارش کودک پرس، جواد زاهدی مدیر كل كانون استان از افتتاح دو سالن سینماتئاتر در شهرهای خوی و میاندوآب در قالب طرح« كانون نمایش» خبر داد و گفت: با وجود یک سالن سینماتئاتر در ارومیه و افتتاح این دو سالن‌ در شهرهای خوی و میاندوآب، تعداد سالن‌های سینماتئاتر كانون در آذربایجان غربی به ۳ سالن […]

به گزارش کودک پرس، جواد زاهدی مدیر كل كانون استان از افتتاح دو سالن سینماتئاتر در شهرهای خوی و میاندوآب در قالب طرح« كانون نمایش» خبر داد و گفت: با وجود یک سالن سینماتئاتر در ارومیه و افتتاح این دو سالن‌ در شهرهای خوی و میاندوآب، تعداد سالن‌های سینماتئاتر كانون در آذربایجان غربی به ۳ سالن می‌رسد.
زاهدی افزود: این طرح كه در ارومیه با نمایش فیلم« مادر» ساخته لیلا میرهادی به مدت ۴۰ دقیقه آغاز شده بود، در شهرهای خوی و میاندوآب با نمایش فیلم« فرار از اردو» اثر غلامرضا رمضانی اجرا می‌شود.
مدیركل كانون استان ادامه داد: طرح« كانون نمایش» با هدف پاسخگویی به نیازهای فرهنگی كودكان و نوجوانان و ایجاد فرصت برقراری ارتباط هنرمندان و آثار هنری با این مخاطبان در استان آذربایجان‌غربی هم‌زمان با سراسر كشور اجرا می‌شود.
زاهدی با بیان این‌كه برای حضور گروهی مدارس و مهدهای کودک و … تخفیف ویژه در نظر گرفته شده است،
افزود: علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به مراکز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در ارومیه، خوی و میاندوآب بلیط‌های مربوط به سانس‌های مختلف را خریداری کنند.
گفتنی است نمایش فیلم در سالن‌های سینمای کانون استان در مناسبت‌های ویژه و ایام عزاداری و سوگواری ائمه اطهار و همچنین روزهای جمعه، به طور کامل تعطیل است.

 

 

منبع: خبرآنلاین

به اشتراک بگذارید :

جدیدترین
پربازدیدترین