نمایش تئاترکودک و نوجوان قصه خوب خدا در سقز به روی صحنه رفت

نمایش کودک و نوجوان' قصه خوب خدا' به مدت سه شب در سالن آمفی تئاتر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سقز به روی صحنه رفت.

به گزارش کودک پرس، حمید رضا نعمیمی نمایشنامه نویس، بازیگر و کارگردان تئاتر ایرانی اهل سرپل ذهاب کرمانشاه نویسنده این نمایش است که از شنبه شب هفته جاری تا شامگاه دوشنبه اجرا شد. کارگردان آن نیز پدرام نیلوفری از فعالان عرصه نمایش سقز بود.
در این نمایش، سیاوش احمدی، سینا اشعریان، اشکان حسینی، شیلا رسولی، ملیکا سعیدی، صبا سید، نیما شهلایی، نیما فرجی، بهاره فتحی، شکیلا فرجیان، آرین کهزادی، سودابه لطفی، محمد وزبان، شاهو مفاخری، مهرشاد مجیدی و فروزان مرادی به عنوان بازیگر به ایفای نقش پرداختند.
دراین نمایش، همچنین سروش رحیم پور، فلوت نواخت و فرید امام جمعه در بخش موسیقی به عنوان نوازنده تبنک، حضور داشت.
مدیر صحنه این نمایش، پارسا خدری، دستیار صحنه ، سینا شریفی ، نور پرداز شاهو سلطانی، افکت، دلینا راک، طراح لباس، نازیلا امینی، طراح پوستر و بروشور،آکام صالحی بود.
این نمایش ، داستان کودکی بیمار بود که به دلیل بازی نکردن کودکان با وی و ترس کودکان از مرگ آن کودک بیمار به دنبال خدا می گشتند تا وی نمیرد و از بیماری رهای یابد و خدا وی را پیش خود نبرد.
در این داستان، کودک بیمار، به هر کسی برخورد می کرد، درخواستشان این بود که سلامش را به خدا برساند.
این کودکان با محور کودک بیمار، پس از پیمودن مسیرهای مختلف و دیدن اتفاق های مختلف به این نتیجه رسیدند که خدا پیش خودشان است و هر کس کار خوبی انجام دهد فردی خدایی است.
این نمایش توسط موسسه هنری نقش آفرینان سقز و با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، انجمن نمایش، اعضای گروه آناهیتا اجرا شد.
چهار گروه ثبت شده هنر نمایش در شهرستان سقز وجود دارد و بیش از ۲۰۰ نفر در این عرصه از هنر فعالیت می کنند.

منبع:خبرگزاری ایرنا