موقعیت فعلی شما : خانه/استانها
214217
25 فوریه 2020
مهدهای کودک و مدارس ستان ایلام در همه مقاطع تا پایان هفته تعطیل هستند

تمامی دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی، مدارس، مهدهای کودک و مراکز روزانه بهزیستی در استان ایلام تا پایان هفته جاری تعطیل اعلام شد.

به گزارش کودک پرس ، مدیرکل آموزش و پرورش استان ایلام گفت: تمامی مدارس این استان در همه مقاطع تا پایان هفته جاری تعطیل خواهد بود.

اسفندیار رستم زاد افزود : به منظور ضدعفونی کامل مدارس سراسر استان و کاهش اضطراب و استرس اولیای گرامی تمام مدارس سراسر استان در نوبت های صبح و ظهر تا پایان هفته جاری تعطیل است.

محمد علی اکبری رییس دانشگاه ایلام نیز گفت: با هماهنگی های به عمل آمده با دانشگاه های استان، فعالیت آموزشی دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی استان تا پایان هفته و به منظور پیشگیری از خطرات احتمالی ویروس کرونا تعطیل شد.

همچنین مدیرکل بهزیستی استان ایلام گفت: با توجه به تعطیلی مدارس همه مهدهای کودک و مراکز روزانه این اداره کل تا پایان هفته جاری تعطیل اعلام می‌شود.

 

زهرا همتی افزود: همچنین تمامی مراکز توانبخشی روزانه تحت نظارت بهزیستی ایلام در تمامی شهرستانهای استان نیز در این مدت تعطیل خواهد بود.

وی اظهار کرد: به تمامی مهدهای کودک و مراکز روزانه و شبانه غیر دولتی تحت نظارت بهزیستی نیز اعلام شده است تا به منظور ارتقای سلامت کودکان و مددجویان و همچنین پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا اقدامهای بهداشتی لازم انجام دهند.

امروز با وجود تعطیل نبودن مدارس بسیاری از خانواده ها فرزندان خود را به مدرسه نفرستادند.

بر اساس اعلام دانشگاه علوم پزشکی ایلام تا کنون هیج مورد مثبتی از ابتلا به بیماری کرونا ثبت نشده است.

ویروس کرونا از اواخر هفته گذشته در مناطقی از کشور شیوع پیدا کرده است.

 

۱۰۰ هزار دانش آموز در استان ایلام در مقاطع مختلف به تحصیل اشتغال دارند.

 

 

 

منبع: ایرنا

 

به اشتراک بگذارید :

جدیدترین
پربازدیدترین