موقعیت فعلی شما : خانه/فرهنگ و رسانه
210692
23 آذر 1398
همخوان، فرصتی برای دیده شدن نوجوانان

مدیر دفتر تخصصی نوجوان گفت: برنامه “همخوان”، ۲۱ آذرماه به منظور آشنایی نوجوانان با کتاب خوب در دفتر تخصصی نوجوان برگزار می‌شود.

به گزارش کودک پرس ، اسماسادات نکویی ، مدیر دفتر تخصصی نوجوان گفت: برنامه “همخوان” برای آشنایی نوجوانان با کتاب خوب از سوی دفتر تخصصی نوجوان وابسته به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان برنامه ریزی شده که ۲۱ آذرماه از ساعت ۱۵:۳۰ در خانه نوجوان برگزار می‌شود.

ائ اظهار داشت: قرار است رویداد همخوان هر فصل برگزار شود که در فصل اول “خودم و اجتماع” و فصل دوم “خودم و خانواده” بررسی می‌شود.
اسماسادات نکویی با بیان اینکه در این رویداد ۵ کتاب بررسی می‌شود، افزود: کتاب‌های اتاق، موو، مربای شیرین، بابالنگ دراز و زمانی که یک اثر هنری بودم که قبلا توسط نوجوانان خوانده شده توسط ۵ نفر از خود آن‌ها که مورد داوری قرار گرفته اند در ۱۰ دقیقه ارائه می‌شود.
مدیر دفتر تخصصی نوجوان با بیان اینکه نوجوانان دوست دارند دیده شوند و همخوان این فرصت را برای آن‌ها فراهم می‌کند، گفت: این نوجوانان تمام تمرین‌های خود را در خانه نوجوان انجام دادند و مربیان روی فن بیان و نحوه ارائه آن‌ها تمرکز کردند تا با تم‌های مختلف سخنرانی این کتاب‌ها را ارائه کنند.
او در پایان تصریح کرد: در همخوان فصل پاییز ۵ کتاب برای زمستان اعلام می‌شود تا نوجوانان فرصت مطالعه آن را داشته باشند و در زمان مقرر ارائه دهند.
منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
به اشتراک بگذارید :

جدیدترین
پربازدیدترین