موقعیت فعلی شما : خانه/اجتماعی و حوادث
204465
12 شهریور 1398
اسیدپاشی به خاطر نگاه چپ

روز حادثه سیما و شهریار داخل پارک باهم قرار داشتند. من و دوستم هم آنجا بودیم ناگهان دو پسر جوان از کنار ما عبور کردند. یکی از آنها با اعتراض به ما گفت که چرا چپ چپ نگاه‌شان می‌کنیم و سر همین مسأله بحثمان شد.

به گزارش کودک پرس ، عصر شنبه گذشته گزارش اسیدپاشی در پارک قلعه مرغی به بازپرس کشیک جنایی اعلام و به‌دنبال آن تحقیقات به دستور بازپرس شعبه ششم دادسرای جنایی تهران آغاز شد. در تحقیقات اولیه مشخص شد که دختر ۱۴ ساله و پسر ۲۸ ساله بر اثر ریختن اسید دچار سوختگی شده و بلافاصله به بیمارستان منتقل شده‌اند.

یکی از دوستان شان که آنها را به بیمارستان رسانده بود در تحقیقات گفت: روز حادثه سیما و شهریار داخل پارک باهم قرار داشتند. من و دوستم هم آنجا بودیم ناگهان دو پسر جوان از کنار ما عبور کردند. یکی از آنها با اعتراض به ما گفت که چرا چپ چپ نگاه شان می‌کنیم و سر همین مسأله بحثمان شد.
در همین موقع سیما و شهریار هم به ما نزدیک شدند ولی ناگهان یکی از پسرها مایعی را که داخل ظرف بود روی سیما و شهریار ریخت. از صدای فریاد سوختم سوختم آنها متوجه شدیم که داخل ظرف اسید بوده است. بلافاصله افرادی که داخل پارک بودند به کمک ما آمده و روی آنها آب ریختند و با اورژانس تماس گرفتند.
پزشکان پس از معاینه اعلام کردند که سیما ۵ درصد و شهریار ۷ درصد دچار سوختگی شده‌اند. در ادامه تحقیقات بازپرس زمانی از شعبه ششم دادسرای امور جنایی تهران دستور شناسایی و دستگیری دو پسر اسید پاش را صادر کرد.
منبع: شفا آنلاین
به اشتراک بگذارید :

جدیدترین
پربازدیدترین