194385
08 بهمن 1397
شگرد زن چینی برای ربودن کودک!+ فیلم

هوشیاری راننده تاکسی نقشه زن کودک‌ربا که اقدام به ربودن یک کودک کرده بود را نقش بر آب کرد.

به گزارش کودک پرس ، ویدئوی دلهره آوری که به تازگی منتشر شده است شگرد یک زن کودک ربا را در یکی از شهر‌های چین به تصویر می‌کشد. در این ویدئو که توسط دوربین مدار بسته تهیه شده است این زن را در خیابان و در نزدیکی یک فروشگاه در حالی که نظاره گر بازی کردن چند کودک است نشان می‌دهد.

پس از لحظاتی این زن با استفاده از یک اسباب بازی یک دختر ۳ ساله را از سایر کودکان جدا می‌کند و با بغل کردن دختر محل را ترک می‌کند. این حادثه بعد از ظهر روز جمعه در شهر ” پینگ دینگ شان ” در استان هنان چین رخ داد.

پس از ربوده شدن دختر خردسال پدر او پلیس محلی چین را در جریان مفقود شدن دخترش قرار داد. در همین حین پلیس تماس تلفنی از یک راننده تاکسی که به یک مسافر زن مشکوک شده بود دریافت کرد. این زن دختر خردسالی را به همراه داشت که بدون وقفه گریه می‌کرد. راننده تاکسی در شرح ماجرا به پلیس گفت: ” من در حالی که دختر خردسال گریه می‌کرد به زنی که همراهش بود گفتم آیا تو یک کودک ربا هستی؟ سپس از دختر پرسیدم آیا این زن مادر توست که او در جواب گفت: نه! ”

 

این زن کودک ربا چند ساعت بعد و در نزدیکی ورودی یک بزرگراه توسط پلیس چین دستگیر شد. این زن که یک ناشنوا است با کمک یک مترجم زبان اشاره به پلیس گفت که در ازای ربودن کودکان مبلغ ۱۰۰۰۰ یوان چین (۲۱۷۱ دلار نیوزلند) دریافت می‌کرده است. بنا به گزارش رسانه‌های محلی چین این کودک پس از نجات به خانواده اش تحویل داده شد. او در این حادثه دچار جراحت فیزیکی نشد. پلیس چین تحقیقات در این مورد را ادامه می‌دهد.

 

 

 

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

 

به اشتراک بگذارید :

جدیدترین
پربازدیدترین