16515
14 اسفند 1395
دستگیری 6 کودک فلسطینی

به گزارش کودک پرس، در یورش روز گذشته نظامیان صهیونیست به اراضی روستای “عزون” از توابع قلقیلیه در شمال کرانه باختری، تعدادی از زنان و کودکان فلسطینی بازداشت شدند. مسئول هماهنگی رسانه‌ای در منطقه قلقیلیه به خبرگزاری فلسطینی “معا” گفت: اوایل روز گذشته صهیونیست‌ها با حمله به روستای عزون عده‌ای از اهالی این روستا را بازداشت […]

به گزارش کودک پرس، در یورش روز گذشته نظامیان صهیونیست به اراضی روستای “عزون” از توابع قلقیلیه در شمال کرانه باختری، تعدادی از زنان و کودکان فلسطینی بازداشت شدند. مسئول هماهنگی رسانه‌ای در منطقه قلقیلیه به خبرگزاری فلسطینی “معا” گفت: اوایل روز گذشته صهیونیست‌ها با حمله به روستای عزون عده‌ای از اهالی این روستا را بازداشت کردند که درمیان آن‌ها ۶ کودک نیز به چشم می‌خورد.

 

وی ادامه داد: اواخر دیروز نیز نظامیان صهیونیست گروه دیگری از کشاورزان که در میان آن‌ها تعدادی زن نیز حضور داشت را دستگیر کردند. نظامیان با توقیف تلفنهای همراه بازداشت‌شدگان و تماشاگران از انتشار تصاویر مربوط به این یورش ممانعت کردند. این مقام اعلام کرد تاکنون گزارشی از علت بازداشت و سرنوشت این افراد منتشر نشده است.

 

منابع محلی نیز اعلام کرده اند این اقدام نظامیان صهیونیست صرفا در جهت تحریک اهالی روستا صورت گرفته است. بر اساس آمارهای انجمن حقوق زندانیان فلسطین، از ماه ژانویه سال ۲۰۱۷ نزدیک به ۶۵۰۰ فلسطینی دستگیر شده اند که ۳۵۳ نفر از آن‌ها زن و کودک بوده است.

 

منبع:    باشگاه خبرنگاران جوان

به اشتراک بگذارید :

جدیدترین
پربازدیدترین