راه‌اندازی بخش کودک کتابخانه درگهان قشم

رئیس اداره ویژه کتابخانه‌های عمومی قشم از راه‌اندازی بخش کودک کتابخانه شهر درگهان قشم در فضایی به وسعت 30 مترمربع خبر داد.

به گزارش کودک پرس به نقل از روابط عمومی سازمان منطقه آزاد قشم، امینه دریانورد با بیان اینکه بخش کودک کتابخانه درگهان قشم راه‌اندازی شد، اظهار کرد: این کتابخانه با ۶۵۰ جلد کتاب ویژه حوزه کودک و نوجوان با ۴۲۰ عضو در رده سنی ۷ تا ۱۴ سال تجهیز و آماده ارائه خدمات شده است.

وی ادامه داد: یک‌هزار و ۵۰۰ عنوان از تازه‌های کتاب ویژه کودک و نوجوان با هدف استفاده هر چه بهتر و بیشتر آینده‌سازان این مرز و بوم به‌زودی به مجموعه کتاب‌های بخش کودک کتابخانه شهر درگهان قشم اضافه خواهد شد.

به گفته رئیس اداره ویژه کتابخانه‌های عمومی شهرستان قشم، برنامه تابستانه کتابخوانی و آموزشی رده سنی ۷ تا ۱۴ سال در شهر درگهان نیز با توجه به اهمیت استفاده بهینه از اوقات فراغت دانش‌آموزان به‌زودی اعلام خواهد شد.

دریانورد با اشاره به اینکه کتابخانه شهر درگهان در مرکز این شهر واقع شده و دسترسی مدارس به این مجموعه فرهنگی راحت است، تصریح کرد: استقبال خوبی از این کتابخانه صورت گرفته و بخش کودک به‌ عنوان یک ضرورت مورد توجه جدی مسؤولان فرهنگی این شهرستان است.

شهر درگهان به عنوان یکی از سه شهر شهرستان قشم با جمعیتی حدود ۱۲ هزار نفر در ۲۵ کیلومتری شهر قشم واقع شده است.

انتهای پیام/