موقعیت فعلی شما : خانه/دسته بندی نشده
9646
۰۲ آبان ۱۳۹۵

پسر 11 ساله ای که دستگیر شد

این پسر۱۱ ساله که نامش فاش نشده است، به جرم تجاوز مکرر به یک پسر ۹ ساله و دو کودک ۷ و ۱۱ساله دستگیر شد. پلیس در تحقیقات و بررسی رایانه شخصی این پسر به لینک‌های مستهجنی که وی بارها از آنها بازدید کرده بود، دست یافتند. یکی از این صفحات درباره نحوه تجاوز و اعمال وحشیانه جنسی بود و پلیس نگران است که این پسر با تقلید از این اعمال و رفتار به طعمه‌های خود آسیب‌های جدی و روانی وارد کرده باشد. به گزارش دیلی میل، این پسر روز گذشته از سوی دادگاه انگلیس به چهار سال زندانی محکوم شد و عنوان جوان‌ترین متجاوز جنسی بریتانیا نام گرفت. دستگیری این پسر یک بار دیگر ترس و نگرانی‌هایی را در ارتباط با سهولت دسترسی آسان کودکان به صفحات غیراخلاقی و یادگیری و الگوبرداری از آن در بریتانیا ایجاد کرده است. در پرونده این پسر، تجاوز به یک کودک ۱۱ ساله معلول نیز به چشم می خورد. پسر ۱۱ ساله به جرم آزار و اذیت مکرر سه کودک دستگیر شد.
به گزارش کودک پرس, یک پسر ۱۱ ساله انگلیسی با الگوبرداری از سایت‌های نامناسب، به چند کودک از جمله یک معلول تجاوز کرد و نام جوان‌ترین متجاوز جنسی بریتانیا را به خود اختصاص داد.

این پسر۱۱ ساله که نامش فاش نشده است، به جرم تجاوز مکرر به یک پسر ۹ ساله و دو کودک ۷ و ۱۱ساله دستگیر شد.

 

پلیس در تحقیقات و بررسی رایانه شخصی این پسر به لینک‌های مستهجنی که وی بارها از آنها بازدید کرده بود، دست یافتند. یکی از این صفحات درباره نحوه تجاوز و اعمال وحشیانه جنسی بود و پلیس نگران است که این پسر با تقلید از این اعمال و رفتار به طعمه‌های خود آسیب‌های جدی و روانی وارد کرده باشد.
این پسر روز گذشته از سوی دادگاه انگلیس به چهار سال زندانی محکوم شد و عنوان جوان‌ترین متجاوز جنسی بریتانیا نام گرفت.
دستگیری این پسر یک بار دیگر ترس و نگرانی‌هایی را در ارتباط با سهولت دسترسی آسان کودکان به صفحات غیراخلاقی و یادگیری و الگوبرداری از آن در بریتانیا ایجاد کرده است.

در پرونده این پسر، تجاوز به یک کودک ۱۱ ساله معلول نیز به چشم می خورد.

مجرم که اهل «بلکپول» است، خود قربانی تجاوز جنسی بوده، این در حالی است که به گفته یک روانشناس، با توجه به گذشته این پسر، در صورت آزادی، احتمال انجام اعمال مجرمانه وی بالاست.

منبع:حبرگزاری جام نیوز

به اشتراک بگذارید :

ارسال نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظر:
نام:
ایمیل:

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

آخرین اخبار