موقعیت فعلی شما : خانه/دسته بندی نشده
8728
۱۵ مهر ۱۳۹۵

گزارشی از آخرین وضعیت پلمب مهدهای کودک در تهران

ابراهیم غفاری،معاون امور اجتماعی بهزیستی تهران در رابطه با آخرین وضعیت پلمب مهدهای کودک و ارائه اخطار به صاحبین مهدها توضیحاتی را ارائه کرد.
به گزارش کودک پرس  ابراهیم غفاری گفت: طی6 ماهه گذشته چندین مورد تذکر به مهد های کودک فعال در سطح استان تهران ارائه شده و نسبت به تخلف های آنها واکنش نشان داده ایم.
وی افزود: خوشبختانه هیچ یک از این تخلف ها منجر به تعطیلی و یا پلمب مهدهای کودک نشده چرا که سازمان بهزیستی در سه مرحله اقدام به ارائه اخطار به مهدها و در نهایت تعطیلی آنها می کند.
معاون امور اجتماعی بهزیستی تهران در خصوص آخرین وضعیت مهد زندان ها تصریح کرد: طی چند وقت اخیر از سوی سازمان زندان ها هیچ درخواستی مبنی بر راه اندازی مهدکودک در مجاورت زندان ها به سازمان بهزیستی ارائه نشده و ما تنها در شرایطی اقدام به راه اندازی مهدکودک در مجاورت زندان ها می کنیم که درخواست آن به سازمان ارائه شود.
غفاری ادامه داد: سازمان بهزیستی متولی اصلی مهدهای کودک در سراسر کشور است و چنانچه سازمانی درخواست راه اندازی مهدکودک داشته باشد باید درخواست خود را به بهزیستی ارائه دهد.
وی با اشاره به راه اندازی برخی از مراکز جهت نگهداری از کودکان در کنار هیئت های مذهبی خاطرنشان کرد: سازمان بهزیستی نقشی در راه اندازی این مراکز نداشته و مردم به صورت شخصی در کنار برخی از هیئت های مذهبی مکانی را نیز برای نگهداری از کودکان در نظر می گیرند.
منبع:   میزان
به اشتراک بگذارید :

ارسال نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظر:
نام:
ایمیل:

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

آخرین اخبار