دومین روز هنرنمایی گروه تئاتر آناهیتا با اجرای ۴ نمایش خیابانی

سقز - چهار تئاتر خیابانی توسط گروه تئاتر آناهیتا و موسسه هنری نقش آفرینان کردستان با همکاری کانون تبلیغاتی پویان در معابر عمومی شهر سقز اجرا شد .

به گزارش خبرنگار کودک، در دومین روز این اجراها، شامگاه روز دوشنبه چهار تئاتر خیابانی در میدان تئاتر خیابانی پارک مولوی کرد در شهر سقز به روی صحنه رفت.

“سیب زمینی های برشته” اثر هاوری رضایی، “ویروس بدون مرز” به کارگردانی هیوا اسدبیگی،”زندگی یعنی عشق اثر: علیرضا اسماعیلی، “داستانک” به کارگردانی امین صادقی، نمایش های اجرا شده با مضامین فرهنگی و اجتماعی بودند که با استقبال زیاد مردم و علاقه مندان همراه بود.

علیرضا اسماعیلی مسئول گروه تئاتر آناهیتا و و موسسه هنری نقش آفرینان کردستان گفت: هنرمندان گروه در حال تمرین و آماده سازی، سه کار نمایش صحنه ای در حوزه کودک و نوجوان و یک کار نمایشی برای سیزدهیمن جشنواره تئاتر کردی هستند.

وی افزود: تئاتر خیابانی ارتباط نزدیکی با زندگی مردم و مخاطب داشته و از جذابیت و تاثیرگذاری بالایی برخوردار است و در همین راستا انتظار می رود که شاهد فعالیت های بیشتر هنرمندان این عرصه باشیم.

بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته امروز نیز اجرای تئاتر خیابانی در شهر سقز با مشارکت و حضور هنرمندان و همچنین استقبال قابل تقدیر مردم این دشهر فرهنگ دوست برگزار می شود.