250572
۱۶ دی ۱۴۰۲
خراسان رضوی

حمایت از ۱۵۰۰ کودک بدسرپرست و بی‌سرپرست در حاشیه اجرای طرح باهم

عضو شورای اسلامی شهر مشهد گفت: یکی از اقدامات خوبی که در حاشیه طرح باهم انجام شد، معرفی کودکان بدسرپرست و بی‌سرپرست به زوجین بود که طی آن از ۱۵۰۰ کودک بی سرپرست توسط زوجین باهم حمایت شد.

به گزارش کودک پرس ، عضو شورای اسلامی شهر مشهد گفت: یکی از اقدامات خوبی که در حاشیه طرح باهم انجام شد، معرفی کودکان بدسرپرست و بی‌سرپرست به زوجین بود که طی آن از ۱۵۰۰ کودک بی سرپرست توسط زوجین باهم حمایت شد.

هاشم دائمی در همایش عمومی باشگاه اجتماعی همسران مشهدی، اظهار کرد: از سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد که در انجام طرح‌های مختلف برای شهروندان پیشرو بوده و نیازهای آنان را در اجرای این طرح‌ها در نظر گرفته، تقدیر می‌کنم.

وی ادامه داد: تداوم اجرای این طرح‌ها، از شروع آن اهمیت بیشتری دارد، درنظر گرفتن پیوست‌های اجتماعی و اقتصادی نیز برای طرح‌های این چنینی موجب افزایش تاثیرگذاری آنها می‌شود.

عضو شورای اسلامی شهر مشهد تصریح کرد: سیاست شورای ششم توجه به طرح‌های اجتماعی است که خوشبختانه مصوبات خوبی در این راستا تصویب شده که شهروندان نیز از آنها استقبال خوبی داشته‌اند.

دائمی افزود: در کنار اجرای این طرح، پیوست اقتصادی نیز طی مذاکره با بخش خصوصی برای آن درنظر گرفته شده که امیدواریم بخشی از دغدغه اقتصادی زوجین رفع شده و تاثیرگذاری این طرح افزایش پیدا کند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، وی یادآور شد: یکی از اقدامات خوبی که در حاشیه این طرح انجام شد، معرفی کودکان بدسرپرست و بی‌سرپرست در حاشیه اجرای طرح به زوجین بود که طی آن از ۱۵۰۰ کودک بی سرپرست توسط زوجین باهم حمایت شد.

به اشتراک بگذارید :

ارسال نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظر:
نام:
ایمیل:

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

آخرین اخبار