24391
۳۰ شهریور ۱۳۹۶
در پی اظهارات نتانیاهو در سازمان ملل رخ داد؛

واکنش رسانه‌ای ایران به اظهارات نتانیاهو در سازمان ملل

به گزارش کودک پرس ،  در حالی که سیستم اطلاعاتی رژیم صهیونیستی یکی از اتاق‌های فکر برای آشوب‌آفرینی در منطقه است و تلاش این سازمان تروریستی بر این معطوف بوده و هست تا با ایجاد و حمایت از گروهک‌های تروریستی تمرکز کشورهای منطقه را از جنایات و‌اشغالگری‌های این رژیم به سمتی دیگر جلب کند نخست‌وزیر […]

به گزارش کودک پرس ، 

در حالی که سیستم اطلاعاتی رژیم صهیونیستی یکی از اتاق‌های فکر برای آشوب‌آفرینی در منطقه است و تلاش این سازمان تروریستی بر این معطوف بوده و هست تا با ایجاد و حمایت از گروهک‌های تروریستی تمرکز کشورهای منطقه را از جنایات و‌اشغالگری‌های این رژیم به سمتی دیگر جلب کند نخست‌وزیر این رژیم مدعی شد: «اسرائیل پیشرفت‌های زیادی در مبارزه با تروریسم داشته و اطلاعات زیادی را در اختیار دولت‌های کشورها برای نجات جان هزاران نفر قرار‌داده است!»

سردمدار تروریسم دولتی
طرح این ادعا از سوی نتانیاهو در حالی صورت می‌گیرد که رژیم صهیونیستی (بنا به تایید آمار) سردمدار تروریسم دولتی است. تنها یک جنایت کشتار اردوگاه‌های صبرا و شتیلا توسط ارتش صهیونیستی و حامیان مسلح آنها برای شناخت این رژیم کافی است. آنها در عرض یک روز هزاران مرد و زن و کودک فلسطینی را در این اردوگاه‌ها با اسلحه‌های گرم و چاقو و قمه سلاخی کردند. فردای آن روز آنها به بیمارستان رفته و افراد زخمی که در بیمارستان بستری شده بودند را نیز به طرزی فجیع کشتند. آنها حتی پرستارها و پزشکانی را که می‌خواستند مانع این کار شوند به رگبار گلوله بستند.

حمله به ایران
در میان وحشت از حزب‌الله!
این ادعاهای مضحک در حالی توسط نتانیاهو مطرح شد که رئیس‌ستاد ارتش رژیم صهیونیستی در تازه‌ترین سخنانش مدعی شده است که این رژیم طرحی برای حمله به ایران دارد!» اما نکته جالب توجه و مضحک آن است که وی در حالی از طرح برای حمله به ایران سخن گفته است که در همان سخنان نتوانسته ترس خود را از نیروهای حزب الله لبنان مخفی کند. او گفته است: «اگر خواسته باشیم از دشمنی نام ببریم که ما را اکنون نگران می‌کند، باید از حزب‌الله نام ببریم و حزب‌الله در راس خطراتی قرار دارد که ما را تهدید می‌کند!»

حامی تراشیدن از پنگوئن‌ها
اما مضحک‌ترین بخش سخنرانی نتانیاهو آنجا بود که گفت: «در یک سال گذشته به ۶ قاره سفر کردم و همه از اسرائیل حمایت کردند. فقط به قطب نرفتم ولی دوست دارم بروم چون مطمئنم پنگوئن‌های آنجا هم از اسرائیل حمایت می‌کنند!»
این بخش از گفته‌های نخست‌وزیر رژیم کودک‌کش اسرائیل با واکنش‌های گسترده در میان کاربران فضای مجازی روبرو شد. کاربران فضاهای مجازی به سخنرانی‌های سال‌های گذشته نتانیاهو‌اشاره کردند که زمانی با نشان دادن یک نقاشی، زمانی دیگر با مطرح کردن ممنوعیت پوشیدن شلوار جین و اکنون نیز با این ادعا هر بار موضوعی برای طنز در اختیار آنها قرار می‌دهد که مدتی باعث خنده و سرگرمی کاربران فضای مجازی می‌شود.

آدمکشی عقل از سرش پرانده
برخی از کاربران فضای مجازی با انتشار فیلم‌هایی از پنگوئن‌های قطب جملات طنزی در این رابطه نوشتند و برخی دیگر کاریکاتورهایی پیرامون اظهارات نتانیاهو منتشر کردند. چند نمونه از نوشته‌های طنز کاربران فضای مجازی را در رابطه با اظهارات نتانیاهو در ادامه بخوانید:
«درپی حرفهای مفت دیشب نتانیاهو جمعی از پنگوئن‌های انقلابی قطب جنوب جبهه مقاومت در برابر اسرائیل تشکیل دادند.»
«شما ۲۶ سال دیگه بگی یه رژیمی بود تو منطقه بنام اسرائیل، برا جمهوری اسلامی ایران خط قرمز تعیین می‌کرد ازت تست الکل می‌گیرن!»
«یه سال با نقاشی کشیدن، یه سال با پنگوئن‌ها یه سال با یه مزخرف دیگه. هرسال یه جوری نشون میده آدمکشی عقلش رو از بین برده.»
«همونقدر که پنگوئن‌ها پرواز می‌کنند، به همون اندازه اسرائیل رو دوست دارند.»
نتانیاهو! خفه شو
بنیامین نتانیاهو در ادامه سخنان خود سخنرانی ترامپ ضد ایران را شجاعانه‌‌ترین سخنرانی ایرادشده در سازمان ملل برشمرد گفت: «از رئیس‌جمهور ترامپ و سفیر هیلی به دلیل حمایت‌‌هایشان و بیان حقایق در مورد اسرائیل تشکر می‌کنم.
وی همچنین برای دمیدن در آتش ایران‌هراسی ادعا کرد: «موشک‌های ایران تهدیدی برای تمام جهان است.»
نتانیاهو در بخشی از سخنانش نیز به زبان فارسی خطاب به ملت ایران گفت که شما دوست ما هستید! همین سخن فریبکارانه کافی بود تا موجی در توئیتر با هشتگ ShutUpNetanyahu# (نتانیاهو خفه شو) به راه افتد.
کاربران فضای مجازی ضمن‌اشاره به جنایات اسرائیل در حق ملت ایران و دیگر ملل جهان آن ابراز دوستی را فریبکاری تازه این رژیم عنوان کردند. ایرانیان در مضامینی که منتشر کردند به مواردی از جمله شهدای هسته‌ای که توسط سیستم اطلاعاتی اسرائیل به شهادت رسیدند و همچنین به ۴دیپلمات ربوده شده ایرانی در لبنان و موارد دیگری‌اشاره کردند.
یکی از کاربران فضای مجازی با نکته سنجی خاصی به این مورد ‌اشاره کرد که «نتانیاهو اینقدر احمق و متکبرِ که نگفت ما دوست شما هستیم، میگه شما دوست ما هستین!»

روزنامه صهیونیستی هاآراتص نیز به واکنش ایرانی‌ها به سخنان نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی پرداخت و نوشت: «توئیتر در واکنش به سخنرانی بنیامین نتانیاهو در مجمع عمومی سازمان ملل از ]هشتگ[ نتانیاهو خفه شو و تصاویر پنگوئن پرشد.»

 

منبع: کیهان

به اشتراک بگذارید :

ارسال نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظر:
نام:
ایمیل:

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

آخرین اخبار