24210
۲۹ شهریور ۱۳۹۶

بیستمین دوره جشنواره بین المللی قصه گویی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان

مدیر کل کانون پرورش فکری کودک و نوجوان آذربایجان غربی با اشاره به برگزاری جشنواره بین المللی قصه گویی، گفت: قصه گویی از اولین خاطرات هر شخص بوده و برای فراموش نشدن در جامعهف نیازمند توجه به قصه گویی هستیم.

به گزارش کودک پرس ،جواد زاهدی مدیر کل کانون پرورش فکری کودک و نوجوان آذربایجان غربی اظهار کرد: قصه گویی به عنوان سرمایه و گنجینه ای از واژگان، توان تاثیر در آموزش و شکل گیری شخصیت کودکان نقش غیر قابل انکاری دارد.

وی ادامه داد: توجه و حمایت از قصه گویی، موجب حمایت از فرهنگ اصیل و تربیت اجتماعی و عاطفی و رفتاری در کودکان و نوجوانان خواهد شد.

وی با اشاره به حمایت کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان غربی از قصه گویی، تصریح کرد: برگزاری جشنواره قصه گویی از فعالیت های اصلی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان بوده و سیاست گذاری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان غربی در سالیان آتی، برگزاری هرچه باشکوه تر جشنواره و محافل قصه گویی  است.

زاهدی بیان کرد:  جشنواره قصه گویی، با هدف انتقال مفاهیم درسی، پرورش سبک زندگی ایرانی و اسلامی در بین کودکان و نوجوانان، احیا سنت ها و آئین های فرهنگی و تاریخی برگزار شد.

وی افزود: ۵۵ نفر قصه گو در بخش های رضوی، مربیان، پدر بزرگ، اعضای کانون و بخش آزاد به مدت دو در زمینه های مختلف به قصه گویی پرداختند و ۹ نفر از نرفات برتر به مرحله منطقه ای راه پیدا خواهند کرد.

وی تاکید کرد: سطح کیفی جشنواره و استقبال مردم، بسیار رضایت بخش بوده و برگزاری این جشنواره توانست انتظارات و پیش بینی ها را برآورده کند.

مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان غربی اظهار کرد: از تمام رسانه ها که مرحله استانی بیستمین دوره جشنواره بین المللی قصه گویی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان را پوشش خبری دادند کمال قدردانی تشکر را داشته و آرزوی توفیق روزافزون دارم.

منبع:خبرگزاری بین المللی قرآن
به اشتراک بگذارید :

ارسال نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظر:
نام:
ایمیل:

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

آخرین اخبار