شناسایی 70 کودک پلدشتی دچار سوءتغذیه

محرم آقاپور: ارائه سبد غذایی به خانواده کودکان دارای سوءتغذیه که زیر شش سال هستند در شهرستان پلدشت اجرایی می‌شود.

به گزارش کودک پرس   محرم آقاپور با اشاره به تعداد کودکان زیر ۶ سال دارای سوءتغذیه در شهرستان پلدشت، تصریح کرد: ۷۰ کودک زیر شش سال در پلدشت دچار سوءتغذیه هستند که کمک‌های مالی به خانواده این کودکان انجام می‌شود.

مدیر کمیته امداد امام خمینی پلدشت با بیان اینکه برای این خانواده‌ها سبد غذایی در قالب مواد پروتئینی اهدا می‌شود، از خیرین در زمینه کمک هر چه بیشتر به نیازمندان درخواست کمک کرد.

این مسؤول بر کمک به نیازمندان تأکید کرد و گفت: برای اینکه شاهد کاهش میزان فقر در جامعه باشیم باید نسبت به کمک به فقرا اهتمام جدی وجود داشته باشد.

آقاپور با اشاره به کمک‌های انجام گرفته برای این کودکان دچار سوءتغذیه، اعلام کرد: امسال ۲۴۵ میلیون ریال در قالب سبد کالا به این خانوارها کمک شده است تا سوءتغذیه کودکانشان رفع شود.

مدیر کمیته امداد امام خمینی پلدشت با بیان اینکه در برخی خانواده‌ها به دلیل فقر مالی شاهد سوءتغذیه و عدم تغذیه مناسب کودکان هستیم، اظهار داشت: این خانواده‌ها به صورت ماهانه کمک‌هایی که می‌شود را دریافت می‌کنند.

این مسؤول با اشاره به نوه شناسایی این کودکان، خاطرنشان کرد: عمدتاً این نوع کودکان از طریق مراکز بهداشت و درمان به کمیته امداد معرفی می‌شوند.

 

 

 

منبع:    فارس