موقعیت فعلی شما : خانه/فرهنگ و رسانه/کودک پلاس
184343
۱۳ آبان ۱۳۹۷
در قالب کتابخوان همراه پژوهان؛

انتشار نسخه الکترونیکی کتاب «کودک و نوجوان و تربیت جنسی»

این کتاب نوشته سید محمود مرویان حسینی است که در دانشگاه علوم اسلامی رضوی تهیه شده و در انتشارات این دانشگاه به چاپ رسیده است.

به گزارش کودک پرس ، محمد پهلوانی با اشاره به آماده سازی نسخه الکترونیکی کتاب «کودک و نوجوان و تربیت جنسی» اظهار داشت: یکی از ساحت‌های مهم و تأثیرگذار انسان، ساحت جنسی او است.

وی گفت: تمایل‌های جنسی در نهاد آدمی وجود دارد و به تناسب شرایط سنی، عوامل محیطی بروز و ظهور می ‌‌یابد. ادامۀ حیات بشر و روابط سازنده و عاطفی میان انسان ‌ها نیز به همین تمایل وابسته است. نیازهای جنسی و روش ‌های درست مواجهه با آن و همچنین کنترل و مدیریت رفتارهای جنسی، بخش قابل توجهی از آموزه‌های ادیان و مکاتب را به خود اختصاص داده است.

مدیر فناوری اطلاعات پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی تصریح کرد: اسلام در سبک زندگی خویش، چه در قالب تحلیل و توصیه‌ها و چه در قالب رفتارهای الگوی پیشوایان خود به این مقولۀ راهبردی توجه نموده است و تلاش کرده تا مرحلۀ حد وسط و نقطۀ تعادلی را در این زمینه ارائه کند. از نظر اسلام غریزه جنسی، یک تمایل منفی و مذموم نیست، بلکه سرمایه ‌ای است که بایستی به درستی پاسبانی شود تا در عرصه ازدواج و تشکیل نهاد خانواده، کارکردهای اساسی خود را بروز دهد.

وی به معرفی کتاب «کودک و نوجوان و تربیت جنسی» پرداخت و افزود: این کتاب نوشته  سید محمود مرویان حسینی است که در دانشگاه علوم اسلامی رضوی تهیه شده و در انتشارات این دانشگاه به چاپ رسیده است.

پهلوانی افزود: کتاب «کودک و نوجوان و تربیت جنسی» با 148 صفحه به زبان فارسی و به قیمت 50000 ریال در سال 1394 منتشر شده و به تازگی اداره فناوری اطلاعات پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی این کتاب را به صورت کتاب الکترونیکی و در قالب کتابخوان همراه پژوهان با قابلیت اجرا در سیستم عامل اندروید و ویندوز به قیمت 12000 ریال منتشر کرده است.

وی درباره خرید نسخه الکترونیکی این کتاب اظهار داشت: علاقه مندان برای دریافت نرم افزار این کتاب می توانند به نشانی اینترنتی کتابخوان همراه پژوهان به آدرس www.pajoohaan.ir مراجعه کرده و با خرید نسخه الکترونیکی این کتاب، از مطالب آن بهره مند شوند.

منبع: شبستان

به اشتراک بگذارید :

ارسال نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظر:
نام:
ایمیل:

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

آخرین اخبار