161500
۰۲ تیر ۱۳۹۷
در نماز جمعه امروز کرج مطرح شد:

انتقاد تند امام جمعه کرج درباره اجرای سند ۲۰۳۰ به مدیر آموزش و پرورش البرز

امام جمعه کرج گفت: این چه مصیتبی است که به مدیر به دیده رای انتخاباتی نگاه می‌کنند و چون در انتخابات آینده رای‌اور است باید در مسند بماند.

به گزارش کودک پرس ، امام جمعه کرج در خطبه های نماز جمعه با اشاره به سالروز ویران شدن قبرستان بقیع و بارگاه ائمه مظلوم بر اساس نقشه پلید روباه پیر انگلیس و فرقه افراطی وهابیت ساخته استعمار گفت: این اتفاق دل شیعیان عالم را داغدار کرد.

حجت الاسلام حسینی همدانی با تاکید بر اینکه مقابله با فساد و ستم جز عقاید اصیل شیعه است و افکار پلید مستکبران را از بین می برد افزود: این مسئله دشمنی جبهه استکباری را علیه کشور تداوم بخشیده است و علی رغم اینکه از بین بردن مظاهر دین، اسلام و شیعه هدف دشمن است، نقشه های شوم آنها با وجود خسارت های فراوان برآب شده است.

وی به 1 تیر روز اصناف و فرمان امام در سال 60 برای تاسیس سازمان تبلیغات اشاره کرد و اظهار داشت: وظایف مبلغین دینی حائز اهمیت خواهد بود و کمبودها و بد عمل کردن ها در دستگاه تبلیغی کشور کاملا مشهود است چرا که در سطح کلان برای از بین بردن کلام شیعه بوق های تبلیغی در قالب جبهه ای واحد تشکیل داده اند اما جهان اسلام رسانه تبلیغی یکپارچه ندارد.

امام جمعه کرج تصریح کرد: در داخل کشور انسجام هدفمند تبلیغی وجود ندارد و امروز فرزندان و خانواده های ما توسط وسایل مدرن در محاصر افکار نابود کننده ایمان قرار دارند و و متاسفانه با القا شبهه و ترفندهای مختلف از یاران جبهه حق کم می شود.

حجت الاسلام حسینی همدانی با اشاره به اینکه اگر در این ناتو و ولنگاری فرهنگی ورود نکنیم شکست ما قطعی است گفت: باید در زمینه های فرهنگی جهادی عمل کرد و تفکر انقلابی را باور داشت و مسئولین اهل کار جهادی باشند.

وی با تاکید بر اینکه امروز تبلیغات در دنیا و داخل کشور به جام جهانی گره خورده است و این به معنای اهتمام و توجه اذهان به این مهم است افزود: باید دستگاه ها برای تبلیغ کالاهای داخلی، صرفه جویی در مصرف آب، دشمنی های استکبار و رساندن معارف شیعی به جهان مانند تبلیغات جام جهانی عمل کنند.

امام جمعه کرج اظهار داشت: امروز عده ای از غفلت مسئولین استفاده کرده و با انعقاد معاده به اسم غربال گری قانونی و بی صدا نسل کشی می کنند و به اسم آموزش مسائل خانواده و اخلاق اجتماعی را از بین می برند.

حجت الاسلام حسینی همدانی با تاکید بر اینکه سند منحوس 2030 با اسامی دیگر در حال اجراست تصریح کرد: به رئیس آموزش و پرورش البرز نیز تذکر دادیم اما می بینیم توجه نمی شود و این سند در گوشه و کنار، حتی در ایام امتحانات در حال انجام است، سوال اینجاست که استان باید تا کی ضرر بدهد، باید کسانی که توانایی اداره مسئولیت ندارند سمت خود را واگذار کنند.

وی گفت: این چه مصیتبی است که به مدیر به رای انتخاباتی نگاه می کنند و چون در انتخابات آینده رای اور است باید در مسند بماند، از خدا بترسید، بچه های مردم در حال از دست رفتن است، چرا مدیری به کار می گیرید که فرهنگ غربی را ترویج داده و نیروی ارزشی را وادار به استعفا می کند.

امام جمعه کرج با اشاره به اینکه 2 سال اخیر، آموزش و پرورش البرز، معاونت قرانی ندارد افزود: از ترویج قران می ترسید یا نیرو ندارید؟ 460 هزار دانش آموز البرز توسط چه کسانی اداره می شود؟ امیدواریم برای سال آینده این وضعیت از بین برود هر چند اقدامات مثبتی نیز توسط این دستگاه انجام شده است.

وی با تاکید بر اینکه صدا و سیما بدنه اتوبوس ها فعالیت تبلیغاتی انجام می دهند و اگر درست اداره شود آثار خوبی خواهد داشت اظهار داشت: اهتمامی به انجام این امور نیست هر چند این مسئله در شورای فرهنگ عمومی مطرح شد.

حجت الاسلام حسینی همدانی نقش اصناف را در مسائل فرهنگی، پشتیبانی جنگ و انقلاب مهم ارزیابی و تصریح کرد: اصناف در راستای زنده شدن چرخه تولید و استغال زایی با گستردگی واحدهای صنفی می تواند در هر ویترین فروشگاه های شهر، تبلیغی برای خرید کالاهای ایرانی بوده و در توسعه فرهنگ دینی هم می تواندبا فروش البسه مناسب، نقش موثری داشته باشد.

وی گفت: پایان خرداد سال 60 پس از اعلام بی کفایتی بنی صدر استکبار وارد عمل شد و اقدام به ترورهای متعدد کرد تا پیش برندگان اهداف انقلاب را از بین ببرد لذا 6 تیر رهبری را زمانی که امام جمعه تهران بود ترور کردند چرا که نقش مهمی در تبیین چهره منافقین و ترویج آرمان های انقلاب داشت.

امام جمعه کرج با تاکید بر اینکه 7 تیر مقر حزب جمهوری اسلامی با بمب منهدم شد و 72 تن به شهادت رسیدند افزود: امروز مردم با سختی در دفاع از آرمان ها و ارزش های دینی قدرتمند در برابر استکبار تمام قد ایستاده اند.

وی با اشاره به اینکه به واسطه شهادت دکتر بهشتی هفته پس از 7 تیر به نام هفته عدالت و قوه قضاییه نام گذاری شد اظهار داشت: مردم اجرای عدالت را از دستگاه قضایی انتظار دارند و دستگاه قضایی باید مطالبات رهبری را از دستگاه ها پیگیری نماید اگر چه متاسفانه عده ای در تضعیف این قوه همپای دشمن بر او می تازند.

امام جمعه کرج با اشاره به بی تفاوتی سازمان های بین اللملی به یمن تصریح کرد: امروز قوه قضاییه باید مطالبات مردم کشور و دیگر مظلومین دنیای اسلام را از مجامع قضایی بین المللی طرح دعوا کرده و مطالبه کند.

وی گفت: آمریکای ناقض حقوق بشر از شورای حقوق بشر خارج شد هر چند این سازمان درباره جنایت ها علیه یمن و کشتار مردم فلسطین ساکت است اما اعتراض آمریکا به واسطه کم کاری ها نبود بلکه به خاطر این بود که پرونده رژیم صهیونیستی به عنوان نقض حقوق فلسطین و کودک کشی در این شورا باز است.

امام جمعه کرج با اشاره به اینکه انسجام ملی مردم و موضع رهبری در برابر استکبار موجب شد نامه ای توسط آمریکا برای مذاکره مستقیم به اصلاح طلبان نوشته شود افزود: سوال اینجاست که عده ای اصلاح طلب یا افساد طلب هستند چرا که بعضا همین قشر دیده شد در بزنگاه های حساس پیشنهاد نوشیدن جام زهر به رهبری دادند.

وی با اشاره به اینکه اگر کسی در راستای اجابت خواست بیگانگان درخواست تعامل با دشمن دارد با استقلال ایران ضدیت خواهد داشت اظهار داشت: افساد طلبان بدانند مگر سربازان امام خمینی (ره) و رهبری مرده باشند که ایران تسلیم استکبار شود.

خطیب جمعه کرج در خاتمه با اشاره به اینکه مجلس نباید نماد بی اعتنایی به مسائل کشور باشد خاطرنشان داشت: بیمارستان امام خمینی (ره) فروختنی نیست و خیال فروش آن توسط عده ای، خام است و با توجه به اینکه طی دو سال اخیر کادر بیمارستان و مردم اعتراض دارند، این مکان باید بیمارستان بماند. 

منبع: تیتر1

به اشتراک بگذارید :

ارسال نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظر:
نام:
ایمیل:

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

آخرین اخبار