موقعیت فعلی شما : خانه/استانها
14653
07 دی 1395
برگزیدگان مسابقه کشوری عکس« من و کتاب» اعلام شد

به گزارش کودک پرس برگزیدگان مسابقه عکاسی«‌من و کتاب» کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان‌غربی از سه استان معرفی شدند.  پنج قطعه عکس از استانهای مرکزی، فارس و آذربایجان غربی به عنوان عکسهای برگزیده مسابقه عکاسی من و کتاب که به میزبانی ارومیه برگزار می شود، انتخاب شدند. به گزارش روابط عمومی اداره‌ کل کانون […]

به گزارش کودک پرس برگزیدگان مسابقه عکاسی«‌من و کتاب» کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان‌غربی از سه استان معرفی شدند.

 پنج قطعه عکس از استانهای مرکزی، فارس و آذربایجان غربی به عنوان عکسهای برگزیده مسابقه عکاسی من و کتاب که به میزبانی ارومیه برگزار می شود، انتخاب شدند.

به گزارش روابط عمومی اداره‌ کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان‌غربی پنج عکس متعلق به معصومه اناری۱۲ساله از اراک استان مرکزی، سیدعرفان حسینی ۱۷ ساله از آباده استان فارس و هیمن مامال‌دلی۱۱ ساله از اشنویه، مرتضی رحمتی ۱۲ ساله و آتوسا خضری ۱۰ ساله از سردشت هر سه از استان آذربایجان‌غربی عنوان برگزیده این مسابقه را به خود اختصاص دادند.
بر اساس فراخوان مسابقه عکاسی«‌من و کتاب» که هم زمان با هفته کتاب و کتاب‌خوانی منتشر شده بود، ۸۰ اثر از سوی کودکان و نوجوانان ۱۷ ـ ۷ سال به روابط‌عمومی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان‌غربی رسیده است.
همچنین جوایز برگزیدگان به آدرس‌ آن‌ها ارسال خواهد شد.
  فراخوان این مسابقه در دو بخش عکس با محوریت کتاب و مطالعه در خانه، مدرسه و اماکن عمومی و عکس با کتاب‌ها و کتابخانه‌های کانون با رویکرد معرفی کتاب‌های کانون منتشر شده بود.
منبع:    کرد پرس
به اشتراک بگذارید :

جدیدترین
پربازدیدترین