13448
14 آذر 1395
استقبال مادران اصفهانی از طرح “مادر و کودک”

به گزارش کودک پرس ,سید حمیدرضا میرپویا اظهارکرد: در این طرح کتاب های متناسب با بانوانی که قصد مادر شدن دارند تا دوران بارداری و تولد تا ۴ سالگی فرزند، در ۵ بسته ارایه می شود. وی با بیان اینکه مطالعه این کتاب ها در رشد و سلامتی کودکان استفاده مفید دارد، گفت: هدف از اجرای […]

به گزارش کودک پرس ,سید حمیدرضا میرپویا اظهارکرد: در این طرح کتاب های متناسب با بانوانی که قصد مادر شدن دارند تا دوران بارداری و تولد تا ۴ سالگی فرزند، در ۵ بسته ارایه می شود.
وی با بیان اینکه مطالعه این کتاب ها در رشد و سلامتی کودکان استفاده مفید دارد، گفت: هدف از اجرای طرح “مادر و کودک” گسترش فرهنگ مطالعه در دوران بارداری تا ۴ سالگی فرزند به لحاظ وجود حساسیت مادران بر کودکان ، عادت به مطالعه و انتقال تجارب به مادران جوان است.
رییس کتابخانه مرکزی شهرداری اصفهان با تاکید بر اینکه این طرح برای کمک بیشتر به مادران راه اندازی شده است، ادامه داد: طرح “مادر و کودک” به صورت پایلوت در کتابخانه مرکزی اجرا شده و به زودی در ۱۴ سالن مطالعه واقع در ۱۴ منطقه شهرداری اصفهان اجرا می شود تا امکان استفاده از این طرح آسان و به محل سکونت افراد نزدیک باشد.
وی در پایان خاطرنشان کرد: این طرح با استقبال گسترده مادران اصفهانی رو به رو شده است.

منبع:خبرگزاری ایمنا

به اشتراک بگذارید :

جدیدترین
پربازدیدترین