7471
09 مهر 1395
سوگواری‌های محرم از دریچه دوربین کودکان

به مناسبت هفته‌ی ملی کودک و ماه محرم کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با انتشار فراخوانی از تمام کودکان و نوجوانان برای شرکت در مسابقه‌ی عکس «کودکان تشنه‌اند» دعوت به عمل آورد.

به گزارش کودک پرس  طی فراخوان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان ، کودکان و نوجوانان ایرانی می توانندبا عکاسی از آیین‌های سوگواری ماه محرم در مسابقه‌ی عکس «کودکان تشنه‌اند» شرکت کنند.در متن این فراخوان آمده است: «این‌روزها و در هفته‌ی ملی کودک و ماه محرم، مسابقه‌های بسیاری برای کودکان و نوجوانان در حال برگزاری است. این ایام، فرصت مناسبی برای کسب مهارت و کشف استعدادهای کودکان و نوجوانان است و وقتی صحبت از مسابقه‌ی عکس باشد، بسیاری از شما کودکان و نوجوانان، علاقه‌مند و آماده‌اید تا در مسابقه‌ی عکس شرکت کنید. حتی اگر دوربین حرفه‌ای نداشته باشید، آن‌قدر با دوربین تلفن ‌همراه خودتان یا والدین‌تان عکاسی کرده‌ و در شبکه‌های مجازی منتشر کرده‌اید که همیشه آماده‌اید و گوش به‌زنگ تا در مسابقه‌های عکاسی شرکت کنید.»
کودک و نوجوان و قیام عاشورا، کودک و نوجوان و دوستی و محبت، رعایت حقوق کودکان و نوجوانان، آرامش کودکان و نوجوانان موضوع‌های این مسابقه اعلام شده است که آثار علاقه‌مندان در سه گروه سنی «۶ تا ۸ سال»، «۹ تا ۱۲ سال» و «۱۳ تا ۱۷ سال » به داوری گذاشته خواهد شد.
کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان هم‌چنین اعلام کرده است به نفرات برتر هر گروه یک دوربین عکاسی، به نفرات دوم ۳۰۰هزار تومان بن محصولات فرهنگی‌هنری کانون و به نفرات سوم ۲۰۰ هزارتومان بن محصولات کانون تعلق خواهد گرفت. نفرات تقدیری نیز می‌توانند بن ۱۰۰ هزار تومانی محصولات کانون را دریافت کنند.
هم‌چنین قرار است آثار رسیده به داوری عمومی نیز گذاشته شوند. همه‌ی بازدیدکنندگان از برنامه کاربردی (اپلیکیشن) و سایت «کودک۲۴» می‌توانند به آثار رأی دهند و آثار را به داوری بگذارند. برنده‌ی این بخش نیز موفق به دریافت یک دوربین عکاسی خواهد شد.
مهلت شرکت در این مسابقه اول آبان‌ ۱۳۹۵ اعلام شده است. علاقه‌مندان برای دریافت اطلاعات بیشتر و آگاهی از نحوه‌ی شرکت در مسابقه می‌توانند از طریق سایت «کودک۲۴» (koodak24.ir) اپلیکیشن این مسابقه را دریافت کنند.

 

 

منبع:  جام نیوز 

به اشتراک بگذارید :

جدیدترین
پربازدیدترین