5999
۳۰ شهریور ۱۳۹۵

کمک بانک انصار خراسان شمالی به شیرخوارگاه شیروان

محمد خان احمدی،مدیر شعب بانک انصار خراسان شمالی گفت: این بانک به منظور کمک به تنها شیرخوارگاه استان که در شیروان قرار دارد، 140 میلیون ریال کمک می کند.

به گزارش کودک پرس  محمد خان احمدی در بازدید از شیرخوارگاه حضرت زهرا(س) در شیروان با بیان اینکه مردم اعتقادات خوبی در حوزه کمک به نیازمندان دارند اظهار کرد: باید اطلاع رسانی در حمایت از این افراد به سازمان ها و نهادها باید به صورت جدی صورت گیرد زیرا که این کودکان سرمایه های اجتماعی مملکت هستند.
وی گفت: در راستای مسئولیت اجتماعی و به مناسبت اعیاد غدیر و حمایت از کودکان بی سرپرست و بدسرپرست با بازدید از این شیرخوارگاه با مشکلات پرسنل آشنا شدیم تا ارتباط بیشتری با مسولان شیرخوارگاه داشته باشیم و بتوانیم این مسئولیت خطیر اجتماعی را به کارکنان و سایر اقشار انتقال دهیم.
خان احمدی با بیان اینکه هر کار خیر برکتی در زندگی خواهد داشت افزود: این شیرخوارگاه به کمک خیرین و دستگاه ها قادر به ارائه خدمات مورد نیاز به کودکان نیست.
مدیر شعب بانک انصار خراسان شمالی همچنین حدود 60 میلیون ریال به کودکان این شیرخوارگاه هدیه داد.
رییس اداره بهزیستی شیروان هم در این بازدید گفت: با توجه به کمبود اعتبارات حوزه بهزیستی، این اداره نیازمند همکاری همه ادارات می باشد.
سیده زینب جهان مطاع با بیان اینکه هم اکنون 17 کودک از بدو تولد تا شش سالگی در این شیرخوارگاه نگهداری می شود اظهار کرد: این شیرخوارگاه تنها شیرخوارگاه خراسان شمالی می باشد که نیازمند کمک خیرین و سایر دستگاه ها می باشد و بدون کمک و حمایت آنان قادر به ارائه خدمات مورد نیاز به این کودکان نیستیم.
در شهرستان شیروان علاوه بر این، دو مرکز به صورت هیات امنایی در نگهداری کودکان بی سرپرست و بدسرپرست هفت تا 14 ساله فعالیت دارند.
شهرستان شیروان با 157 هزار نفر جمعیت به عنوان دومین شهر پر جمعیت خراسان شمالی در 60 کیلومتری شرق بجنورد قرار دارد.

 

 

منبع:    ایرنا

به اشتراک بگذارید :

ارسال نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظر:
نام:
ایمیل:

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

آخرین اخبار