5769
۲۸ شهریور ۱۳۹۵

ورود غیرمتخصص‌ها در حوزه کودک و نوجوان معضل بزرگ جامعه است

ویدا ملکی کارشناس ارشد فرهنگی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کشور گفت: یکی از آسیب‌های اجتماع، ورود افراد غیرمتخصص به حوزه کودک و نوجوان است.

به گزارش کودک پرس  ویدا ملکی کارشناس ارشد فرهنگی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کشور در سفر به شهرکرد گفت: کانون پرورش فکری کودکان و نوجوان با ۴۴ گونه فعالیت در پنج محور فرهنگی در حال فعالیت است.

وی با اشاره به ورود افراد غیرمتخصص به حوزه کودک و نوجوان به عنوان معضل بزرگ در جامعه، تصریح کرد: یکی از مسائل مهم در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوان، شناخت کافی به این گروه سنی است.

ملکی هدف کانون پرورش فکری کودکان و نوجوان را ایجاد فضایی سالم برای اوقات فراغت دانست و خاطرنشان کرد: کانون پرورش فکری کودکان و نوجوان سالانه دوره‌های آموزشی برای چگونگی ایجاد فضای اوقات فراغت ویژه مربیان برگزار می‌کند.

کارشناس ارشد فرهنگی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کشور توجه به کودکان معلول و کم‌توان جسمی را یکی از فعالیت‌های فراگیر و جدید کانون دانست و گفت: پروژه پرتال کودک در فضای مجازی از دیگر فعالیت‌های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوان خواهد بود.

ملکی همچنین اظهار کرد: هر فعالیتی نیازمند زیرساخت خاصی است و با توجه به اینکه محور اصلی در کانون پرورش فکری، اندیشه‌ورزی و تفکر است لازم است در مقاطع زمانی مختلف برنامه‌های جدیدی در نظر گرفته شود.

منبع:    ایسنا

به اشتراک بگذارید :

ارسال نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظر:
نام:
ایمیل:

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

آخرین اخبار