مرد طلایی المپیک به یاری کودکان نیازمند شتافت

قاسم رضایی مرد مدال‌آور المپیک 2012 لندن و 2016 برزیل عصر امروز با حضور در پایگاه مرکزی کمیته امداد آمل به کودکان نیازمند و دانش‌آموزان بی‌سرپرست کمک کرده ودر جشن عاطفه‌ها شرکت داشت

به گزارش کودک پرس  قاسم رضایی مرد طلایی المپیک ۲۰۱۲ لندن و دارنده مدال برنز رویداد المپیک ۲۰۱۶ برزیل  در نخستین روز از جشن عاطفه‌ها در آستانه بهار مدارس شادی‌های خود را با کودکان نیازمند و دانش‌آموزان بی‌سرپرست تقسیم کرد.

این پهلوان مدال‌آور میادین جهانی و المپیک به همراه مسؤولان ورزشی، ورزشکاران و مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) آمل در پایگاه مرکزی کمیته امداد که برای جمع‌آوری کمک‌های مردمی جشن عاطفه‌ها در میدان ۱۷ شهریور مستقر شده بود حاضر شد.

 قاسم رضایی در حاشیه انجام این اقدام ارزشمند، بیان کرد: همه افراد جامعه نسبت به نیازمند و محرومان مسؤول هستند و می‌توانند با تقسیم شادی‌ها در کنار یکدیگر شاد و سرزنده باشند.

وی کمک به دانش‌آموزان محروم را وظیفه همگانی دانست و افزود: خیلی خوشحالم که توانستم با این اقدام کوچک زمینه‌ساز شادی دل کودکان و دانش‌آموزان در آستانه فصل بازگشایی مدارس باشم.

قهرمان ارزشمند کشتی فرنگی جهان، تصریح کرد: از همه شهروندان و هموطنان می‌خواهم به هیچ وجه افراد محروم جامعه را فراموش نکنند و آن دسته از افرادی که از توان مالی بالایی برخوردارند بیشتر به دستگیری نیازمندان بپردازند و با حضور پای صندوق‌های جمع‌آوری کمک‌های نقدی و غیرنقدی به کمک نیازمندان بشتابند.

منبع:  فارس