همزمان با شب یلدا نشست ادبی(دو پنجره)در شیراز برگزار می‌شود

زهرا افتخاری مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان فارس از برگزاری نشست «دو پنجره» با حضور بابک نیک طلب همزمان با شب یلدا در شیراز خبر داد.

به گزارش کودک پرس   زهرا افتخاری روابط عمومی اداره‌کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان فارس،اظهار داشت: نشست ادبی «دو پنجره» ۳۰ آذرماه و هم زمان با شب یلدا با حضور بابک نیک‌طلب شاعر کودک و نوجوان کشور در شیراز برگزار می‌شود.

مدیرکل کانون فارس گفت: اعضای مستعد و پرورش یافته کارگاه‌های ادبی(شعر و داستان) مراکز فرهنگی هنری اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان فارس در این نشست حضور فعال دارند  و کتاب «با فرفره‌ها به شادی باد بگرد» اثر بابک نیک‌طلب را مطالعه و نقد می‌کنند.

نشست ادبی «دو پنجره» یکی از برنامه‌های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان است که در آن با حضور یکی از نویسندگان یا شاعران حوزه کودک و نوجوان کشور و اعضای فعال ادبی کانون جلسه نقد ادبی برگزار می‌شود.

در این نشست یک یا چند کتاب شاعر یا نویسنده توسط اعضا و در حضور خود وی به بوته نقد گذاشته می‌شود و در بخش دیگری از نشست نیز آثار اعضا قرائت و مورد نقد قرار می‌گیرد. این برنامه در سال‌های گذشته نیز با حضور شاعران و نویسندگان حوزه کودک و نوجوان در کانون فارس اجرا شده است.

 

 

 

منبع:   تسنیم