تشکیل گروه‌های تخصصی نمایش کودک در چهارمحال و بختیاری

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان چهارمحال و بختیاری گفت: گروه‌های تخصصی نمایش کودک در این استان ت شکیل شد.

به گزارش کودک پرس

فرزاد رحیمی امروز در شهرکرد، با اشاره به هنرهای نمایشی اظهار کرد: سه گروه تئاتر در حوزه کودک و نوجوان در مراکز فرهنگی شهرکرد انتخاب و به اجرای نمایش خواهند پرداخت.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان چهارمحال و بختیاری بیان داشت: با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته ترویج و گسترش کمی و کیفی حوزه تئاتر کودک و نوجوان در این استان انجام می‌شود.

 وی عنوان کرد: کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان چهارمحال و بختیاری با ارائه فراخوان در مراکز فرهنگی و هنری شهرکرد و بخش آزاد با استقبال ۲۳۰ نفر از علاقمندان هنر نمایش روبرو شد که پس از اجرای تست و انتخاب نهایی توسط اساتید این حوزه ۵۱ نفر موفق به راهیابی به انجمن تئاتر کودک و نوجوان این استان شدند.

رحیمی، تشکیل گروه‌های حرفه‌ای در زمینه نمایش صحنه‌ای، عروسکی، زنده و تولید آثار فاخر هنری در این زمینه را از جمله اهداف تشکیل این گروه‌ها عنوان کرد.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه دو گروه نوجوان و یک گروه کودک در این انجمن مشغول به فعالیت خواهند شد، تصریح کرد: تمهیداتی برای فعالیت اعضای مراکز کانون در حوزه نمایش حرفه‌ای در نظر گرفته شده و تلاش می‌شود گروه‌های نمایش به صورت حرفه‌ای در سراسر این استان فعال شوند.

منبع: فارس