تجاوز معلم خصوصی به شاگرد نوجوانش+ عکس

معلم خصوصی دختر ۱۵ ساله آمریکایی، او را به بهانه تماشای یک منظره سوار خودرو کرد و به یک کلبه برد. دختر نوجوان می گوید: او همیشه مرا در یک اتاق قفل شده حبس می‌کرد و وقتی به اتاق می‌آمد دست و پاهای مرا به تخت می‌بست و اقدام به تجاوز به من می‌کرد.

به گزارش کودک پرس ، پلیس ایالت تنسی امریکا برای جستجو ردی از این معلمی که دختر دانش آموز را ربوده بود و در مدت ۸ ماه به او تجاوز کرده بود به حالت آماده باش در آمده بود، تا اینکه توانست او را هنگام خرید در یک فروشگاه محلی شناسایی و دستگیر کند.

این معلم مرد آخرین بار به همراه دانش آموز ۱۵ ساله اش در ۱۳ مارس در اوکلاهما امریکا دیده شده بود.

” برنت کوپر” دادستان منطقه گفت: با اطلاعاتی که هنگام تعقیب این متهم داشتیم او را قدم به قدم تعقیب کردیم تا اینکه توانستیم او را دستگیر و دختر ۱۵ ساله را نجات دهیم.

 

 

متهم ۵۰ ساله به نام” تاد کومینز ” پس از دستگیری به ربودن و تجاوز به دختر دانش آموز اعتراف کرده است.

با انتشار این خبر همسر متهم درخواست طلاق داده و شوکه شده است.

کارآگاهان ایالت تنسی امریکا معتقدند که متهم از نقش خود به عنوان یک معلم سوء استفاده کرده و دانش آموز خود را فریب داده است تا از وی سوء استفاده اخلاقی کند.

 

دختر ربوده شدن که هنوز در شوک است به پلیس گفت: معلمم مرا برای یک نشان دادن یک منظره سوار خودرو کرد ولی مرا به یک کلبه برد. او همیشه مرا در یک اتاق قفل شده حبس می کرد و وقتی به اتاق می آمد دست و پاهای مرا به تخت می بست و اقدام به تجاوز به من می کرد.

 

 

منبع: آفتابیر