فراخوان مسابقه عکس «من و کتبا‌هایم» هم‌زمان با هفته کتاب+ جزئیات

فراخوان مسابقه عکس «من و کتاب‌هایم» هم‌زمان با بیست و پنجمین دوره‌ی هفته کتاب از سوی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوان منتشر شد.

به گزارش کودک پرس ، این مسابقه برای سه رده‌ سنی برگزار می‌شود و علاقه‌مندان می‌توانند آثار خود را به پرتال کودک ۲۴ ارسال کنند.

علاقه‌مندان در سه گروه سنی ۷ تا ۱۲ سال، ۱۲ تا ۱۸ سال و بزرگ‌سال می‌توانند آثار خود را در پرتال koodak24.ir به اشتراک گذاشته و از آرای عموم کاربران در این مسابقه بهره ببرند. علاقه‌مندان پس از ثبت‌نام در این سایت مراحل بارگذاری عکس را طی خواهند کرد.

بر همین اساس، مخاطبان می‌توانند برای شرکت در این مسابقه اپلیکیشن‌ آن را از بخش عکس پرتالkoodak24.ir ذخیره و نصب کرده و یا از طریق این سایت پس از طی کردن مراحل ثبت‌نام در این مسابقه به رقابت بپردازند.

 

در این بخش، شرکت‌کننده‌ها علاوه بر به اشتراک‌گذاری عکس‌های خود با سایر کاربران می‌توانند نظر آن‌ها را از طریق تعداد لایک تصاویر، تعداد بازدید و پیام‌ها دریافت کنند. ثبت شماره تلفن همراه برای شرکت در این بخش الزامی است.

علاقه‌مندان تا ۱۵ آذر ۱۳۹۶ فرصت دارند در مسابقه‌ی عکس «من و کتاب‌هایم» شرکت کنند.

 

گفتنی است که به سه نفر برگزیده حوزه‌ کودک و نوجوان با رأی هیأت داوران نفری ۳۰۰هزار تومان بن خرید محصولات فرهنگی هنری کانون تعلق می‌گیرد.

همچنین سه نفر برگزیده آرای مردمی نیز ۳۰۰هزار تومان بن محصولات فرهنگی هنری کانون را دریافت می‌کنند.

در بخش بزرگسالان نیز ۵۰۰هزار تومان بن خرید محصولات فرهنگی هنری کانون به عنوان جایزه در نظر گرفته شده است.

 

منبع: ایبنا