مراسم افتتاحیه مسابقات قهرمانی ترامپولین در البرز برگزار شد

مراسم افتتاحیه مسابقات قهرمانی ترامپولین نونهالان و نوجوان کشور در ورزشگاه امام علی(علیه‌السلام) شهرستان البرز برگزار شد.

به گزارش کودک پرس ، مراسم افتتاحیه مسابقات قهرمانی ترامپولین نونهالان و نوجوان در ورزشگاه امام علی(علیه‌السلام) شهرستان البرز برگزار شد.

رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و امور بانوان شورای اسلامی شهر الوند در جریان برگزاری آیین افتتاحیه مسابقات قهرمانی ترامپولین نونهالان و نوجوانان کشور اظهار داشت: ورزش در حال حاضر به یک صنعت مهم و تأثیرگذار در جوامع بشری تبدیل شده است.

مهتاب بهرامی افزود: امروز کمتر کسی پیدا می‌شود که بر نقش بی‌بدیل ورزش در صحنه‌های مختلف اجتماعی مُهر انکار بزند و نسبت به اثرات آن بی‌تفاوت باشد.

وی عنوان کرد: زندگی ماشینی و عدم تحرک لازم از جمله دلایلی بوده که سبب شده تا همه اقشار به ویژه بانوان با دغدغه‌هایی جدی در حوزه سلامت روحی و فیزیکی روبه‌رو شوند.

سخنگوی شورای اسلامی شهر الوند ادامه داد: از این رو بر این باور هستیم یکی از وظایف اصلی مدیریت شهری مدرن و یکپارچه، فراهم کردن زیرساخت‌های لازم برای افزایش میزان تحرک شهروندان است که در این راستا توسعه زیرساخت‌های ورزشی با جدیت از سوی شورا و شهرداری پیگیری می‌شود.

 

 

بهرامی مطرح کرد: سالن ژیمناستیک مجموعه ورزشی امام علی(علیه‌السلام) شهر الوند در حال حاضر به عنوان یکی از مجهزترین سالن‌های ژیمناستیک در سطح کشور محسوب می‌شود که در سال‌های گذشته میزبان رقابت‌های معتبر و اردوهای تیم ملی جمهوری اسلامی ایران بوده و خوشبختانه ثمرات ارزنده‌ای را برای این شهر به ارمغان آورده است.

وی خاطرنشان کرد: برگزاری رقابت‌های قهرمانی ترامپولین کشوری در رده سنی نونهالان و نوجوانان با حضور ۱۹۵ ورزشکار از ۱۵ استان در شهر الوند می‌تواند به عنوان فصل تازه ای از تحولات ورزشی شهر لقب بگیرد که در مطرح شدن نام الوند و رقم خوردن آینده ای درخشان برای ورزش و ورزشکاران این خطه نقش بسزایی داشته باشد.

رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و امور بانوان شورای اسلامی شهر الوند ادامه داد: رشته ژیمناستیک در الوند تحت هدایت و آموزش مربیان همچون محمد و مهدی علیزاده، شهرام دلبند و محمدرضا زنگنه علاقمندان بسیاری را جذب خود کرده و خانواده‌ها استقبال خوبی از این رشته ورزشی داشته‌اند و این امر موجب شده تا متولیان امور شهری و ورزشی الوند با جدیت بیشتری به دنبال بسط و توسعه آن در سطح شهر باشند.

 

منبع: فارس