مسابقه استانی «ویلان پازل» در اصفهان برگزار می‌شود+ جزئیات

فراخوان مسابقه استانی «ویلان پازل»، ویژه مهد و خانه‌های کودک استان اصفهان همراه با اهدای جوایز ارزنده اعلام شد.

به گزارش کودک پرس ، رییس خانه خلاقیت و رستوارن بازی با اعلام این خبر گفت: مسابقه استانی «ویلان پازل» یک سرگرمی سردرگم کننده است که همچون بازی پازل قطعات باید کنار هم چیده می شوند ولی این چیدمان با یه هیجان و سردرگمی همراه بوده و قطعات پازل به راحتی کنار هم چیده نمی شود.

صفیه سادات موسویان اظهار کرد: آریانیک ایده با همکاری خانه خلاقیت و رستوران بازی سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری اصفهان به اعلام فراخوان ثبت نام در مسابقه استانی «ویلان پازل» ویژه مهد و خانه های کودک استان اصفهان پرداخته است.

 

وی افزود: علاقه مندان برای ثبت نام در این مسابقه می توانند تا ۲۷ آبان ماه با شماره های ۳۳۴۵۶۹۲۶ و ۰۹۱۳۷۶۷۵۰۶۳ تماس حاصل کنند.

وی ادامه داد: مرحله اول این دوره از مسابقات از تاریخ ۲۴ آبان تا ۳۰ آذر در فضای داخلی مراکز شرکت کننده برگزار می شود و مرحله دوم آن نیز در خانه خلاقیت و رستوران بازی سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری اصفهان برگزار خواهد شد.

 

موسویان خاطرنشان کرد: این دوره از مسابقات ویلان پازل ویژه کودکان گروه سنی ۴ تا ۸ سال برنامه ریزی شده که همراه با اهدای جوایز ارزنده و تندیس مسابقه در پاییز ۹۶ برگزار می شود.

 

 

منبع: صاحب نیوز