2850
۰۶ شهریور ۱۳۹۵

ارائه خدمات کمیته امداد امام خمینی (ره) به خانواده کودکان کار

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) گفت: اگر کودکان کار به دلیل فقر مجبور به کار کردن شده باشند، خانواده های آنها مورد حمایت کمیته امداد امام خمینی (ره) قرار می گیرند.

به گزارش کودک پرس     سید پرویز فتاح گفت: پس از اجرای طرح ساماندهی کودکان کار اگر مشخص شود که یک کودک به دلیل مشکلات مالی مجبور به کار کردن شده است، خانواده او مورد حمایت کمیته امداد امام خمینی (ره) قرار می گیرد.

وی افزود: محدودیتی برای ارائه خدمات به خانواده های کودکان کار نیازمند در نظر گرفته نشده و هر تعداد خانواده نیازمندی که در شهر تهران حضور داشته باشند مورد حمایت قرار می گیرند.

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) با اشاره به ارائه خدمات کمیته امداد به خانواده افراد زندانی اظهارکرد: خانواده زندانیان از خدمات کمیته امداد امام خمینی (ره) بهره مند می شوند و تلاش می کنیم با این کار، خانواده این افراد در طول زمان زندانی بودن سرپرست خود با مشکل مواجه نشوند.

فتاح در خصوص خدمات ارائه شده از سوی کمیته امداد امام خمینی (ره) در محله هرندی تهران خاطرنشان کرد: جنس مشکلات در محدوده هرندی بیشتر از نوع آسیب است اما تمام فقرایی که در این منطقه نیازمند کمک بوده اند، مورد حمایت کمیته امداد امام خمینی (ره) قرار گرفته اند.

وی با تاکید بر حمایت کمیته امداد امام خمینی (ره) از خانواده های نیازمند تصریح کرد: کمیته امداد برای ارائه خدمات در شهرها با محدودیت مواجه نیست و اعلام کرده ایم که آمادگی پذیرش فقرای نیازمند شناسایی شده را داریم.

منبع:    میزان

به اشتراک بگذارید :

ارسال نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظر:
نام:
ایمیل:

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

آخرین اخبار