249131
۱۲ آبان ۱۴۰۲
آیت‌الله حبیب‌الله شعبانی

امام جمعه همدان: جنایتکاران اسرائیلی به نسل‌کشی مردم مظلوم غزه روی آورده‌اند‌

امام جمعه همدان گفت: جنایتکاران اسرائیلی از آنجایی که توانایی روبه‌رویی با نیروهای نظامی حماس را ندارند به کودک‌کشی و قتل عام و نسل‌کشی مردم مظلوم غزه روی آورده‌اند.

به گزارش کودک پرس ، آیت‌الله حبیب‌الله شعبانی در جمع مردم ازندریان با محکوم کردن جنایات رژیم صهیونیستی اظهار داشت: هیچ کجای تاریخ را نمی‌توان دید که چنین جنایاتی در عرض 20 روز به وقوع بپیوندد؛ از هیچ کدام از جنایتکاران بزرگ تاریخ چنین جنایات وحشیانه‌ای را سراغ نداریم؛ ‌این جنایتکاران از آنجایی که توانایی روبه‌رویی با نیروهای نظامی حماس را ندارند به کودک‌کشی و قتل عام و نسل‌کشی مردم مظلوم غزه روی آورده‌اند.

امام جمعه همدان‌ با اشاره به اینکه امروز شاهد اعتراض مردم سراسر دنیا علیه جنایات رژیم صهیونیستی هستیم، اظهار کرد: در مقابل اعتراض مردم در سراسر دنیا اما این سازمان‌های بین‌المللی هستند که باید به این سئوال پاسخ دهند‌ برای دفاع از مردم مظلوم فلسطین چه کاری انجام داده‌اند؟ حتی زمانی که قطعنامه هم صادر می‌شود، آمریکا آن را وتو می‌کند و این یعنی در دنیای امروز اگر ضعیف باشید این کشورهای استکباری شما را از بین خواهند برد.

وی خاطرنشان کرد: این جنایتکارانی که شبانه روز در حال کودک‌کشی و نسل‌کشی در فلسطین هستند، اگر توان داشته باشند بدتر از این جنایات را بر سر کشور ما می‌آورند، اما به لحاظ قدرت نظامی و اقتدار جمهوری اسلامی آنها جرئت چنین کاری را ندارند.

وی با تأکید بر اینکه اینکه دشمن به خوبی می‌داند تعدی آنها به جمهوری اسلامی یعنی سرعت بخشیدن به نابودی آنها، گفت: دعا کنیم هرچه زودتر مردم مظلوم فلسطین از دست جنایتکاران رژیم صهیونیستی نجات پیدا کنند.

به اشتراک بگذارید :

ارسال نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظر:
نام:
ایمیل:

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

آخرین اخبار