برگزیده شدن دو نمایش با آراء مردمی در اختتامیه جشنواره تئاتر کودک و نوجوان

همزمان با اختتامیه بیست و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان دو نمایش با نظر سنجی و آراء مردمی به عنوان بهترین نمایش در بخش مسابقه جشنواره معرفی می شوند.

به گزارش کودک پرس ،« لیلا درویشی» گفت: بهترین نمایش با فرم نظر سنجی  و آراء مردمی تماشاگران  در بخش مسابقه کودک و نوجوان بیست و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان انتخاب و برگزیده  می شود.

رئیس کمیته نظر سنجی و آراء مردمی بیست و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان ادامه داد: انجام امور نظرسنجی از تماشاگران نمایش‌ها درقالب آراء مردمی ، انجام نظر سنجی از مهمانان داخلی و خارجی ، داوران و بازدید کنندگان ، اعضاء ستاد جشنواره  از فعالیت های کمیته نظر سنجی و آراء مردمی است.

وی اظهار داشت: در اختتامیه جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان یک نمایش در بخش کودک و یک نمایش در بخش نوجوان  با آراء مردمی معرفی و به عنوان برگزیده معرفی می شوند.

درویشی  بیان کرد: با ارائه نظرسنجی تماشاگران در نمایش ها  نقاط ضعف و قوت اجراهای نمایش ها مشخص می شود و سال آینده کارهای بهتری متناسب با سلیقه مخاطب به جامعه هدف ارائه می شود.

رئیس کمیته نظرسنجی و آراء مردمی بیست و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان در همدان گفت: در پایان جشنواره نیز نظرسنجی مردم در قالب جدول و نمودار به صورت گزارش کار می شود.

بیست و هفتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان، با هدف تقویت مهارت، رشد آگاهی و اعتماد به نفس فرزندان ایران زمین از طریق نمایش، یکم تا ششم تیرماه به دبیری‌ امیر مشهدی عباس با شعار «تئاتر، پرواز پروانه‌های خیال» در شهر تاریخی همدان برگزار می‌شود.