کودک حاجی‌آبادی از چنگال آدم‌ربایان نجات پیدا کرد

کودک حاجی‌آبادی با اقدام به موقع و هوشمندانه پلیس و دستگاه اطلاعاتی استان هرمزگان در کمتر از ۲۴ ساعت از چنگال آدم ربایان رهایی یافت و به آغوش خانواده برگشت.

به گزارش کودک پرس ،روز چهارشنبه هفته اخیر گزارش یک مورد آدم‌ربایی از مقابل منزل در شهرستان حاجی‌آباد به پلیس این شهرستان ارسال شد.

بلافاصله با اقدامات پلیسی و انجام کارهای اطلاعاتی، کار شناسایی و ردیابی آدم ربایان در دستور کار پلیس قرار گرفت و با حضور در محل وقوع این آدم ربایی مشخص شد یک کودک ۷ ساله از مقابل منزل ربوده و مکان نامعلومی منتقل شده است.

پلیس ضمن دادن آرامش به خانواده این کودک از آنان خواست هرگونه تماس از آدم ربایان را به پلیس گزارش دهند، شب چهارشنبه در ساعت ۲ بامداد آدم ربایان با پدر کودک تماس گرفته و تقاضای سه میلیارد تومان پول در ازای آزادی این کودک می‌کنند که پلیس با انجام امور اطلاعاتی محل اختفای آدم ربایان و محل نگهداری کودک را شناسایی می‌کنند.

بلافاصله با اعزام تیم عملیاتی به محل اختفای آدم ربایان ، عملیات آزاد سازی کودک آغاز و ضمن دستگیری آدم ربایان، کودک در سلامت کامل به آغوش خانواده بازگشت.

در همین زمینه سرهنگ عبداللهی فرمانده انتظامی شهرستان حاجی‌آباد به خبرنگاران گفت: با انجام عملیات ستادی و عملیاتی انجام گرفته در شهرستان حاجی‌آباد خوشبختانه کودک ربوده شده کمتر از ۲۴ ساعت از چنگال چند نفر آدم ربا با هویت معلوم نجات یافت و به آغوش خانواده برگشت.

وی افزود: آدم ربایان خواهان دریافت سه میلیارد تومان وجه نقد شده بودند که در ازای دریافت این مبلغ کودک را آزاد کنند که خوشبختانه بدون انتقال هیچ مبلغی این آدم ربایان دستگیر و تحویل مراجع قضایی شدند.