هزار کودک یتیم لرستان در پویش «به عشق علی(ع)» حمایت شدند

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) لرستان، از آغاز پویش مردمی «به عشق علی(ع)» برای حمایت از هزار کودک یتیم و محسنین لرستان در ماه مبارک رمضان خبر داد.

به گزارش کودک پرس ،جلال شیخ‌پور، مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان لرستان امروز، ۲۵ فروردین در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: به مناسبت ماه مبارک رمضان، پویش مردمی «به عشق علی (ع)» با هدف جذب حامی برای هزار کودک نیازمند در مناطق محروم کشور با مشارکت کمیته امداد، معاونت صدای رسانه ملی و جمعیت امام رضایی‌ها(ع) در حال اجرا است.

وی با بیان اینکه در پویش «به عشق علی» با تأسی از امام علی(ع)، حمایت از هزار نفر از کودکان یتیم و محسنین ساکن مناطق محروم که بیشترین نیازمندی را دارند، برنامه‌ریزی شده است، تصریح کرد: خیّران و مردم نیکوکار می‌توانند از طریق کد دستوری #۵*۵۱۰۱۰*۷۸۰* و شماره کارت ۰۹۸۹-۱۱۷۷-۷۲۱۱–۵۰۴۱ یا ارسال عدد ۵ به سامانه پیامکی ۳۰۰۰۱۰۱۰۱۰ کمک‌های خود را برای ایتام نیازمند واریز کنند یا حمایت مالی و معنوی از این کودکان را تقبل کنند.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) لرستان ضمن دعوت از مردم و خیران استان لرستان برای حمایت از ایتام و کودکان محسنین، اضافه کرد: خیران برای حمایت از کودکان یتیم و محسنین به سایت ekram.emdad.ir مراجعه کرده و حمایت مالی از یک یا چند یتیم را عهده‌دار باشند.

شیخ‌پور با بیان اینکه طرح اکرام ایتام از سال ۱۳۷۸ با هدف حمایت از کودکان یتیم و تأمین نیازمندی‌های آنان در زمینه‌های معیشتی، تحصیلی، درمان آغاز شده است، افزود: متقاضیان این طرح با مراجعه به کمیته امداد محل سکونت یا درگاه الکترونیکی این نهاد با انتخاب و تکمیل برگه‌های مربوطه می‌توانند حمایت از یک یا چند کودک را پذیرش کنند.