خوزستان | آرزوی کودک سرطانی در زمین فوتبال آبادان برآورده شد

محمد صادق ربیعی کودک هفت ساله مبتلا به سرطان به آرزویش یعنی بازی در تیم فوتبال صنعت‌نفت آبادان رسید.

به گزارش کودک پرس ،موسسه فرهنگی هنری پنجمین فصل قشنگ چند روز پیش با تماس با مدیر عامل باشگاه فرهنگی هنری صنعت‌نفت آبادان خواستار حضور پسربچه‌ای هفت ساله به نام محمد صادق ربیعی مبتلا به بیماری سرطان و از هوداران متعصب تیم فوتبال صنعت نفت آبادان به عنوان بازیکن در این تیم شد.

این کودک آبادانی که به بیماری سرطان مبتلا است و در حال مبارزه برای شکست غول سرطان است در اوج مبارزه بی‌امانش با این بیماری به آرزویش که بازی در تیم صنعت‌نفت آبادان است، برسد.

مدیرعامل موسسه فرهنگی ورزشی صنعت‌نفت در هماهنگی با زیرمجموعه این باشگاه زمینه حضور وی در تمرینات تیم صنعت‌نفت در محل باشگاه پیروز را فراهم کرد.

عصر امروز حسین ساکی از بازیکنان تیم صنعت‌نفت آبادان راهی منزل این کودک واقع در خرمشهر شد تا محمد صادق را به همراه پدر و مادرش به سر تمرین تیم بیاورد.

ورود محمد صادق به باشگاه پیروز با استقبال گرم و صمیمانه مدیرعامل موسسه فرهنگی ورزشی صنعت نفت، بازیکنان، سرمربی و کادر  فنی تیم همراه شد، ضمن اینکه برخی هدایا از جمله یکدست لباس کامل مدرسه فوتبال، یک پیراهن و یک توپ امضا شده توسط بازیکنان، کارت هدیه و برخی اقلام دیگر با نام صنعت نفت را نیز به وی اهدا کردند.

کودک قدری در زمین به بازی پرداخت و در آخر نیز همگی عکسی به یادگار گرفتندـ

در این برنامه هستی چعب که او نیز به نوعی از بیماری مبتلاست به عنوان خاله آرزوها کودک سرطانی را همراهی کرد.

دوست دارم همراه با صنعت نفت بازی کنم

کودک مبتلا به بیماری سرطان گفت: آرزو دارم به عنوان بازیکن، همراه دیگر بازیکنان صنعت‌نفت بازی کنم.

محمد صادق ربیعی خطاب به بازیکنان تیم صنعت‌نفت اظهار داشت: خیلی خیلی دوستتان دارم و به شماها افتخار می کنم و خیلی دوست دارم تا همراه با صنعت‌نفت بازی کنم.

مدیرعامل موسسه فرهنگی ورزشی صنعت‌نفت آبادان نیز گفت: به خودمان می بالیم زیرا وقتی در دل کودک، نوجوان و جوان عشق صنعت‌نفت می نشیند یعنی جایگاهمان رفیع و بزرگ شده است.

جهانگیر کی‌شمس خطاب به بازیکنان تیم صنعت‌نفت افزود: با دعاهای خیر بازیکنان این عزیزان شفای عاجل پیدا کنند و بتوانند به آغوش گرم خانواده شان برگردند و سالیان سال در زیر سایه پدر و مادرشان زندگی کنند.

وی افزود: قدر مسلم دعاهای این دو کودک عزیز که برای موفقیت تیم بود، مورد استجابت قرار می گیرد.

کی‌شمس بیان کرد: وقتی در دل یک کودک، نوجوان و یا جوان عشق صنعت‌نفت می نشیند باید به خودمان ببالیم در واقع ما از حضور این کودک عزیز که در جمع ما است به خودمان می‌بالیم که آنقدر جایگاهمان در حال بزرگ شدن است که در دل دختر و پسرهای کوچک مان هم دارد جا پیدا می کند.