اصفهان | چهارمین جشنواره استعدادیابی اسکی کودکان زیر ۱۲ سال برگزار شد

چهارمین جشنواره استعدادیابی اسکی کودکان زیر ۱۲ سال استان در مجموعه پیست اسکی شهرستان فریدونشهر برگزار شد.

به گزارش کودک پرس ،رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان فریدونشهربا بیان اینکه در این جشنواره ۳۰ نفراز کودکان ۶ تا ۱۲ سال شرکت کردند گفت: در مدت چهار سال برگزاری این جشنواره بیش از ۱۵۰ نونهال و کودک علاقمند به اسکی در این پیست آموزش دیده اند.

محمود یسلیانی برگزاری کلاس‌های استعدادیابی و پشتوانه سازی برای تیم‌های آلپاین واسنوبرد استان را از اولویت‌های هیئت اسکی بیان کرد و افزود: هیئت اسکی شهرستان فریدونشهر یکی از موفق‌ترین هیئت‌های ورزشی در برگزاری دوره‌های آموزشی ورزشی در سطح کشور است.

وی پیست اسکی فریدونشهر را قطب اسکی فلات مرکزی ایران برشمرد و گفت: علاقمندان به رشته مفرح اسکی می‌توانند با حداقل هزینه‌ها در پیست اسکی فریدونشهر آموزش‌های لازم را فرا بگیرند.

محمدرضا میرمعنایی نائب رییس هیات اسکی استان نیز بابیان اینکه قبل از برگزاری جشنواره استعداد یابی، ۱۰ جلسه آموزشی برای نونهالان و کودکان زیر ۱۲ سال زیر نظر مربیان اسکی مجرب برگزار شد گفت: در طول هفته به تمام افرادی که به پیست اسکی فریدونشهرمراجعه می‌کنند آموزش‌های مقدماتی اسکی داده می‌شود.

پیست اسکی فریدونشهر تنها پیست اسکی استاندارد استان اصفهان است که شیب تند ومنحصر به فرد آن و دسترسی آسان موجب جذب گردشگران و علاقمندان به ورزش اسکی از سراسر کشور می‌شود.