فراهم کردن مقدمات آزادی 2 زندانی توسط کودک 8 ساله

کودک ۸ ساله‌ای با اهدا هدیه تولد خود زمینه آزادی ۲ زندانی جرایم مالی غیر عمد و زمینه آزادی ۲ زندانی و جهادی شدن یک زندانی دیگر در استان فارس را فراهم کرد.

به گزارش کودک پرس ،منصور تقی زاده سروستانی اظهار کرد: در اقدامی خداپسندانه کودک ۸ ساله‌ای از بخش جویم شهرستان لارستان در استان فارس با اهدا هدیه تولد خود زمینه آزادی ۲ زندانی جرائم مالی غیر عمد را فراهم کرد؛ و زمینه آزادی ۲ زندانی و جهادی شدن یک زندانی دیگر را فراهم آورد.

رئیس دادگاه عمومی بخش جویم  این اقدام شایسته و خداپسندانه کودک ۸ ساله را الگو برداری از سیره حضرت فاطمه زهرا (س) در انفاق اموال خواند و بیان کرد: با اقدام این خیر ۸ ساله علاوه بر آزادی دو زندانی جرایم غیر عمد یک زندانی نیز با ارائه تسهیلات قانونی به صورت جهادی دوران محکومیت را سپری خواهد کرد.
وی با بیان اینکه در راستای تأکید مسئولان عالی قوه‌قضاییه و رئیس کل دادگستری استان فارس مبنی بر حمایت از زندانیان جرائم غیرعمد پیش از این نیز اقدامات ویژه‌ای در این خصوص انجام شده است، گفت: علاوه بر بازدید‌های هدفمند از زندان و فراهم آوردن شرایط آزادی برخی از محکومان مالی و جرائم غیرعمد با استفاده از تأسیسات ارفاقی، بسته‌های حمایتی معیشتی نیز با کمک خیرین در اختیار خانواده زندانیان قرار گرفته است.
گفتنی است، این دختر نوجوان که سال گذشته پدر خود را از دست داده است. این اقدام را با هدف آرامش روح پدر و ترویج اقدامات خیرخواهانه و کمک به نیازمندان انجام داده است.