۷ نمایش خیابانی در ۲۷ جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان رقابت می کنند

هفت نمایش خیابانی منتخب بیست و هفتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان، از سوی هیات انتخاب این جشنواره معرفی شدند.

به گزارش کودک پرس ،هیات انتخاب بخش مسابقه تئاتر خیابانی جشنواره بیست و هفتم، متشکل از بهمن صادق حسنی، ناصر آویژه و مزدک مهیمنی، پس از ارزیابی کارشناسی ۴۹ اثر متقاضی این بخش، هفت اثر را برای حضور در جشنواره معرفی کردند.

بر همین اساس دبیرخانه بیست و هفتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان، آثار پذیرفته شده بخش «مسابقه خیابانی» را اعلام کرد: نمایش «تله من» به نویسندگی و کارگردانی هیام احمدی از شاهین شهر، نمایش «داستان سیاه» به نویسندگی و کارگردانی آرش رضایی از الیگودرز، نمایش «غولک‌های نازنین» به نویسندگی و کارگردانی موسی هدایتی از قروه و نمایش «محیط‌بانان شجاع» به نویسندگی و کارگردانی لیلا بیگونه از تهران از آثار منتخب جشنواره بیست و هفتم هستند.

نمایش «نان‌آوران» به نویسندگی احمد جلیلوند و کارگردانی سعید باغبانی‌نیر از همدان، نمایش «یک روز به خصوص» به نویسندگی و کارگردانی مهدی حبیبی از ملایر و نمایش «یه دنیایی که آدم‌ها آبی شن» به نویسندگی میثم کرمی و کارگردانی زهرا سادات احمدی از محلات دیگر آثار بخش تئاتر خیابانی این دوره از جشنواره معرفی شدند.

 

  • جشنواره بیست و هفتم با هدف تقویت مهارت، رشد آگاهی و اعتماد به نفس فرزندان ایران زمین از طریق نمایش، در اسفندماه سال جاری، با شعار «تئاتر، پرواز پروانه‌های خیال» در شهر تاریخی همدان برگزار می‌شود.