فارس| توزیع ۱۴۵۲ جفت کفش برای کودکان نیازمند

مسوول گروه جهادی محبین حضرت زهرا (س) از برگزاری پویشی با عنوان “همپای اربعین” برای دومین سال متمادی خبر داد.

به گزارش کودک پرس ،ابراهیم کرمی در تشریح این پویش عنوان کرد: گروه جهادی حضرت زهرا (س) همه ساله با فرا رسیدن ایام اربعین اقدام به اعزام گروهی از دلباختگان و شیفتگان سرور و سالار شهیدان به نجف جهت حضور در راهپیمایی بزرگ اربعین به سمت کربلا می کرد.

وی با اشاره به اینکه نجف تا کربلا ۱۴۵۲ عمود دارد که پشت سر گذاشتن هر کدام به معنای یک عمود نزدیکتر شدن به حرم کعبه عاشقان است، افزود: با شیوع ویروس منحوس کرونا چند سالی است این توفیق از زائران ابا عبدالله سلب شده است لذا در گروه جهادی تصمیم بر آن شد تا به نیت تعداد عمودهایی که باید طی می شد تا به کربلا رسید، ۱۴۵۲ جفت کفش برای کودکان نیازمند تهیه و بعد از رزمایش در حرم مطهر شاهچراغ (ع) توزیع شود.

کرمی افزود: اولین مرحله از این پویش سال گذشته همزمان با اربعین حسینی فراخوان و با استقبال گسترده مردم شریف استان رو به رو شدیم.

او گفت: امسال نیز امید آن است که با حضور گسترده مردم در این عمل خداپسندانه این فرهنگ را برای سال های آینده نیز نهادینه کنیم.

وی خاطرنشان کرد: کسانی که تمایل به مشارکت در این پویش را دارند می توانند با روابط عمومی گروه جهادی محبین حضرت زهرا(س) ارتباط برقرار کنند.