موقعیت فعلی شما : خانه/بانک اطلاعاتی
23999
27 شهریور 1396
آدرس و مشخصات بیمارستان فیروزگر تهران

این بیمارستان طرف قرارداد با سازمانهاي بیمه گر از جمله بیمه خدمات درمانی، تامین اجتماعی،
ارتش، نیروي انتظامی و کمیته امداد می باشد.

به گزارش کودک پرس ،این مرکز در حدود سال هاي ۱۳۳۰ توسط مرحوم ارباب گشتاسب فیروزگ ر به طور نیمه تمام ساخته و به صورت وقف به وزارت بهداري واگذار گردی د. بیمارستان در سال ۱۳۳۳ بصورت درمانگاه کار خود را شروع نموده و در سال ۱۳۴۳ با ۱۷۰ تخت و اتاق عمل و بخش هاي داخلی، جراحی زنان و زایمان، اطفال، چشم پزشکی، گوش و حلق و بینی و ارتوپدي، و درمانگ اه هاي دندانپزشکی عمومی، جراح بهداشت مادر و کودك و اورژانس رسما” افتتاح گردید.
قابل ذکر است که ساختمان انستیتو عالی پرستاري، کتابخانه، سالن آمفی تئاتر، غذاخوري، دو طبقه اورژانس و مدارك پزشکی و درمانگاه ها بعدا” بنا گردیده است.
این بیمارستان داراي ۳۴۱ تخت مصوب و ۴۳۵ تخت فعال می باشد. داراي بخشهاي تخصصی، فوق استروك، ICU، جراحی ICU ، جراحی اعصاب ICU ، داخلی ICU ،NICU تخصصی شامل دیالیز، اتاق هاي عمل، اورژانس شبانه روزي، واحدهاي پاراکلینیکی شامل: آزمایشگاه، ،CCU اکوکاردیوگرافی و تست ،ERCP، داروخانه، رادیولوژي، آنژیوگرافی، آندوسکوپی، کلونوسکوپی فیزیوتراپی و طب فیزیکی و کار درمانی و … ،Day Care ، ورزش، برونکوسکوپی و تست تنفس
می باشد.

 

آدرس :تهران، میدان ولیعصر ، خیابان کریم خان ، خیابان به آفرین ، بیمارستان فیروزگر

شماره تلفن گويا : ۰۲۱-۸۲۱۴۱۶۰۰

شماره تلفن تماس : ۰۲۱-۸۲۱۴۱۲۰۱

 

به اشتراک بگذارید :

 1. Amin Asemani گفت:

  سلام متاسفانه همه بیمارستان های دولتی رو باید با لودر صافشون کرد

 2. ماریا گفت:

  هیچکس پاسخگو نیست تا پول نباشه میگن بمیر غلط کردی اومدی بیمارستان😔😔

 3. علیرضا بهرامی گفت:

  بیمارستان بسیار افتضاح و فاقد قانون و مقررات پرستاری – فاقد امکانات رفاهی مانند آسانسور مناسب – شلوغ و پر هرج مرج و…… می باشد

 4. علیرضا بهرامی گفت:

  بیمارستان فاقد امکانات رفاهی مناسب مانندآسانسور – کادر پرستاری باتجربه و مناسب ندارد- شلوغ و هرج و مرج بیداد می کند – کیفیت غذا بسیار بد و محدود – کادر پزشکی آن حتی نتایج آزمایشگاه خود بیمارستان را قبول ندارند و نمونه خون را جهت آزمایش دقیق به بیمارستان پارس می فرستند. ,…….

جدیدترین
پربازدیدترین