زبان فارسی به بچه‌ها در ژاپن آموزش داده میشود

رایزنی فرهنگی و نماینده بنیاد سعدی در ژاپن در ادامه برگزاری سلسله دوره‌های آموزشی زبان و ادبیات فارسی، دوره‌ای را ویژه کودکان و نوجوانان به صورت مجازی برگزار می‌کند.

به گزارش کودک پرس ،در پی آموزش زبان فارسی به تعدادی از فرزندان و کودکان و نوجوانان هموطنان ایرانی و ایرانی-ژاپنی، با توجه به استقبال صورت‌گرفته و درخواست‌های ارائه‌شده برای برگزاری دوره‌های مستقل، مستمر و جداگانه، رایزنی فرهنگی و نمایندگی بنیاد سعدی در ژاپن، به منظور ارائه خدمات بهتر و بیشتر، دوره‌های جداگانه آموزش زبان فارسی‌ را ویژه کودکان و نوجوانان طراحی کرد که اولین دوره نیز برگزار شد.

پیش‌تر، آموزش زبان فارسی به این گروه از علاقه‌مندان همزمان با دوره بزرگسالان  بود اما با توجه به نیاز موجود، این دوره به صورت جداگانه و در زمان‌بندی‌های مستقل اجرا خواهد شد. در همین راستا، ثبت نام دومین دوره مجازی ویژه کودکان و نوجوانان در ژاپن آغاز شد.

دوره‌های آموزشی زبان فارسی رایزنی فرهنگی علاوه بر دیگر دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی ژاپنی به صورت مستقل برگزار می‌شود که پیش از کرونا به صورت حضوری و در دوره شیوع کرونا، به صورت مجازی با استقبال جدی مخاطبان و علاقه‌مندان ژاپنی از سراسر این کشور برگزار می‌شود.

به زودی ثبت‌نام هجدهمین دوره (پنجمین دوره مجازی) زبان فارسی بزرگسالان نیز آغاز و اطلاع‌رسانی خواهد شد.

اطلاعات برگزاری دوره و زمان‌بندی به زبان ژاپنی:

https://tokyo.icro.ir/index.aspx?fkeyid=&siteid=417&pageid=44238

فرم ثبت نام:

https://formlets.com/forms/Icbi2caLeaQc8vFC/