ابوالقاسم سلیمانی؛ مدیرکل جدید روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون

مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با صدور حکمی ابوالقاسم سلیمانی را به عنوان مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون منصوب کرد.

به گزارش کودک پرس ،مهدی علی‌اکبرزاده در این حکم به شایستگی‌ها و سوابق ارزشمند سلیمانی اشاره و از وی خواسته است ضمن برقراری تعامل و ارتباط موثر با رسانه‌ها و نهادهای خبری و اطلاع‌رسانی و با ملاحظه ظرفیت‌های برون‌مرزی به ویژه منطقه‌ای کانون و همکاری در برگزاری جشنواره‌ها و همایش‌های کشوری و بین‌المللی و همچنین در زمینه احصاء بازخورد افکار عمومی و تحلیل فعالیت‌های کانون در جامعه به‌ویژه کودکان و نوجوانان و تهیه و انتشار گزارش‌ها و همچنین تلاش برای بهبود ارتباطات درون‌سازمانی اهتمام ورزد.
مدیرعامل کانون در حکم سلیمانی اظهار امیدواری کرده است با اتکال به خداوند متعال، پیروی از منویات مقام معظم رهبری در سیاست‌های ریاست محترم جمهوری و با عنایت به اهداف و برنامه‌های مصوب کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان ضمن جلب همکاری و مشارکت معاونت‌ها، دفاتر ستادی و مدیران استانی در راستای تحقق اهداف، مأموریت‌ها و وظایف محوله قدم‌های موثری بردارد.
سلیمانی پیش از این نیز مسئولیت‌هایی مانند مدیر مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری کانون و مدیرکلی کانون استان البرز را در کارنامه خود ثبت کرده است.
بر اساس این خبر سلیمانی با حفظ سمت، سرپرستی اداره‌کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان البرز نیز بر عهده دارد.
یادآوری می‌شود ابوالقاسم سلیمانی با این حکم جایگزین کیان جوادی شد که از اردیبهشت ۱۴۰۰ سرپرستی این اداره‌کل را بر عهده داشت.